P. Židonio nuotr.

Sustabdžius galimybių pasą, svarstoma taikyti vieningą srautų valdymą

Sustabdžius galimybių pasą, svarstoma taikyti vieningą srautų valdymą

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys teigia, kad, trečiadienį Vyriausybei apsisprendus dėl galimybių paso veiklos stabdymo, bus svarstoma įvesti srautų valdymo prekybos vietose taisykles.

„Matyt, vienas iš dalykų, kuris būtų naujesnis ir šiandieną apie jį dar svarstome, iki posėdžio tikiuosi, kad sutarsime, nes penktadienį turėjome konsultacijas ir su verslu, prekybininkais, kad, matyt, reikėtų be išimties visose prekybos vietose, ne tik didžiuosiuose centruose turėti vieningą srautų valdymo elementą“, – LRT radijui teigė A. Dulkys.
„Tai, sakykime, nusistatyti tam tikrą ploto reikalavimą vienam klientui aptarnauti, kad dar šiek tiek pareguliuotume tuos susibūrimus prekybos vietose“, – pridūrė jis.

Ministras atkreipia dėmesį, kad tokia praktika jau taikoma Vokietijoje, Austrijoje, Italijoje. Jo teigimu, dėl šios pandemijos valdymo priemonės Vyriausybė galutinai apsispręs trečiadienį.

A. Dulkys taip pat atkreipia dėmesį, kad, net ir atsisakius galimybių paso, savo svarbos nepraranda ir kitos ligi šiol taikytos pandemijos valdymo priemonės.

„Matyt, tikrai nesvarstome atsisakyti respiratorių renginiuose. Didesnę reikšmę, be abejo, turės ir medicininės kaukės, atstumai, rankų higiena, patarimai vengti susibūrimų“, – akcentavo ministras.

Komentarai

  • Pavyzdys ne Švedija, Daniją Anglija? Ar per prastai ten susitvarko su pandemija? Jo, mūsų valdžiai ne lygis, mūsų šalyje geriausi rezultatai…

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų