Sušalusio katino slėptuvė – aplinkosaugininkų automobilyje

Sušalusio katino slėptuvė – aplinkosaugininkų automobilyje

Atėjus šaltajam metų laikui ir paspaudus šaltukui aplinkosaugininkai sulaukia nemažai skambučių dėl pastebėtų įšalusių gulbių ar nusilpusių ir negalinčių pasirūpinti savimi stirnų. Tačiau šįkart teko vaduoti po automobilio dangčiu įstrigusį katinėlį.

Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento kieme užvedus automobilio variklį pasigirdo garsus katino miaukimas. Užgesinus variklį ir geriau įsiklausius, girdėjosi, kad garsas sklinda iš po variklio dangčio. Pakėlus dangtį ir toliau girdėjosi miaukimas, tačiau iš karto nepavyko nustatyti tiksliai iš kur jis sklinda. Įdėmiau apžiūrėjus, pavyko atrasti ir patį išsigandusio balso šeimininką. Matomai, norėjęs prie variklio pasišildyti, katinėlis buvo palindęs po automobiliu, o jį užkūrus, iš baimės įlindo tarp automobilio sparno ir lanksto, tačiau iš ten išlįsti pats jau nebesugebėjo. Šiaip ne taip pavyko jį iš ten ištraukti. Laimei besisukančios automobilio detalės jo nesužalojo. Išvaduotas ir paleistas katinėlis ilgai negalvodamas šmurkštelėjo po kitu stovinčiu automobiliu ir vėl įlindo prie variklio. Bet iš ten lengviau pavyko jį iškrapštyti.

Šitam katinėliui pasisekė – jis ne tik kad buvo sėkmingai išvaduotas, bet ir jį savo namuose priglaudė vienas iš departamento darbuotojų. Tikėkimės, kad šiam gyvūnėliui daugiau nebeteks šilumos ieškoti prie automobilių variklių.

Komentarai

  • Saunuoliai,pagarba tokiems zmonems 🙂

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų