Sūnaus išsilavinimo mokyklai nepatikėjo

Sūnaus išsilavinimo mokyklai nepatikėjo

Valstybė švietimą po truputį perleidžia į tėvų rankas. Jau nuo rudens bus galima vaikus mokyti ir namuose.

Pagal panašų modelį porą metų vyriausią sūnų visapusiškai ugdęs panevėžietis, žinomas verslininkas Jonas įsitikinęs, kad tradicinė ugdymo sistema žlugdo asmenybes ir į pasaulį paleidžia lojalius, už kelis šimtus eurų kitiems tarnaujančius nevykėlius.

Vis dėlto taip mąstančių, regis, bus mažuma. Paskelbusios tėvų prašymų dėl vaikų mokymo namuose priėmimą, nei Panevėžio miesto, nei rajono savivaldybės kol kas nesulaukė nė vieno tokio pageidavimo.

„Jūs man dabar pasakykite: ar bent vienas iš atsitiktinai apklaustų tūkstančio žmonių paaiškintų Niutono dėsnius ar apskaičiuotų tangentą?“ – klausia vienos įmonės Panevėžyje savininkas, trijų vaikų tėvas Jonas.

Visą straipsnį skaitykite birželio 19 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Komentarai

  • Verslininko zodziuose logikos yra. atsimename is mokyklos, tai, turbut, ka ismokome pradinese klasese. Liudna, bet dauguma tik tiek ir ismoko.

  • Verslininko žodžiuose chaosas. Tikrai nenorėčiau, kad būtų jis mano tėvas. Labai viskas čia aišku: baigtas tik technikumas, nesisekė tikslieji mokslai, nemoka užsienio kalbų (nes turi patirti tik apie Google vertėją), nemoka nei skaityti, nei suprasti teisės aktų, t.t. Švietimo įstatymo ir pan. Na aišku tipiškas Panevėžio verslininkas ir didelis švietimo specialistas. Jam pasiūlyčiau kurti naujas ugdymo programas, vesti kvalifikacijos tobulinimo mokymus mokytojams, keisti Švietimo įstatymą, kitaip tariant daryti švietimo reformą iš pagrindų ir gal tada karvės daugiau pieno duos. Bet nieko jis nepadarys – moka tik nesąmones kalbėti. Kažkas baisaus. Verslininke Jonai, būk geras – daryk viską, kad Jūsų vaikai netaptų mokytojais. Tada progreso visuomenėje tikrai nebus.

  • įdomu iš kur šitas verslininkas gavo pinigų pradėti verslą. Gaila vaikų, sužlugdyti gyvenimai.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų