Panevėžio aplinkkelis. M. Garucko nuotr.

Sulaukė finansavimo J. Janonio gatvės jungčiai su „Via Baltica“

Sulaukė finansavimo J. Janonio gatvės jungčiai su „Via Baltica“

Panevėžio miesto savivaldybė gavo beveik 542 tūkst. Eur miesto investicinei aplinkai gerinti. Vyriausybė skyrė finansavimą J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektui ir įrengti šviesoforą Ramygalos g., prie „AQ Wiring Systems“ įmonės.

J. Janonio g. sujungti su „Via Baltica“ skirta 474 tūkst. Eur. Savivaldybės duomenimis, bus atlikta dalis rangos darbų, nes iš viso reikia apie 2,2 mln. Eur. Miestas prisidės finansuodamas penktadalį išlaidų ir vėl kreipsis į aukščiausias šalies institucijas, kad toliau būtų skiriamos reikalingos lėšos.

Įgyvendinus projektą būtų patenkinti Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusių įmonių ir būsimų investuotojų lūkesčiai – jie galės transporto srautus nukreipti tiesiai į „Via Baltica“, mažindami eismo intensyvumą J. Janonio, Pramonės, Klaipėdos g. Tikimasi, kad tai didins LEZ patrauklumą, sudarys palankias sąlygas kurti naujų darbo vietų, pritraukti investicijų.

Šviesoforų postui ties Ramygalos g. 190 ir 194 įrengti skirta 67,7 tūkst. Eur.

Komentarai

  • O! Ši naujiena labai ir net labai patinka !

    • Atsakyti
  • TAI KAD PUIKIAUSIAS ISVAZIAVIMAS I APLINKELI IS JANONIO G. JAU YRA PER TAPATI LEZ….BERNATONIU IR PAZALVAICIU G.. POLITIKAI ISIJUNKIT MAPS ZEMELAPI, JEI NERA LAIKO NUVAZIUOT I VIETA…IDIOTAI UZ TUOS PINIGUS TOLIAU TVARKYKIT MIESTA, O NE I BALA MESKIT…

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų