Sulaikyti asmenys, bandę pelnytis iš nepilnamečių

Sulaikyti asmenys, bandę pelnytis iš nepilnamečių

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, atlikę tyrimą ikiteisminio tyrimo byloje dėl vaiko pirkimo arba pardavimo ir pelnymosi iš kito asmens prostitucijos, sulaikė tris Biržų rajono gyventojus: 42-ejų G. V., kuri jau teista Latvijoje dėl pelnymosi iš nepilnamečio asmens prostitucijos, 35-erių V. P., anksčiau teistą dėl smurto artimoje aplinkoje bei dėl grasinimo nužudyti, ir 40-metį neteistą Ž. B.

Minėti asmenys įtariami vaiko pirkimu arba pardavimu (nepilnametės verbavimu panaudojant apgaulę, gabenimu, įtraukimu į prostituciją) ir pelnymusi iš nepilnamečio asmens prostitucijos.

Sulaikytieji uždaryti į areštinę. Panevėžio miesto apylinkės teismas įtariamiesiems paskyrė kardomąsias priemones – suėmimus vienam mėnesiui. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūra.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, siekdami objektyviai ir išsamiai surinkti įrodymus ir nustatyti galimus kitus nukentėjusius asmenis, ragina gyventojus, nukentėjusius nuo sulaikytų asmenų, kreiptis į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą Panevėžyje, Tulpių g. 60, tel. (8 45) 503 014. Turint informacijos, bet vengiant viešumo, galima kreiptis anoniminiu tel. (8 45) 503 333.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų