„Sūduva“ nukovė Baltarusijos pirmenybių lyderius, „Trakai“ antrąkart palaužė škotus

Du iš trijų Lietuvos futbolo klubų ketvirtadienį laimėjo atsakomąsias rungtynes ir tęs kovas antrajame Europos lygos atrankos varžybų etape.

Marijampolės „Sūduvos“ ekipa „Arvi“ stadione 2:1 įveikė Soligorsko „Šachtior“ ekipą iš Baltarusijos.

Pirmasis mačas kaimyninėje šalyje buvo pasibaigęs lygiosiomis 0:0.

34-ąją minutę pasižymėjo Povilas Leimonas, 38-ąją rezultatą išlygino Baltarusijos ekipos žaidėjas Juris Kovalevas.

43-ąją minutę svečių komandos žaidėjas Sergejus Metvejčikas prieš save išvydo raudoną kortelę, tačiau pergalingą įvartį suvalkiečiams tik per pridėtą laiką įmušė Algis Jankauskas.

Antrajame atrankos varžybų raunde „Sūduvos“ laukia Latvijos ekipa „Liepaja“.

Pergalę Vilniuje iškovojo ir „Trakų“ futbolininkai, 1:0 palaužę Škotijos klubą „St. Johnstone“.

Pergalingą įvartį 88-ąją rungtynių minutę „Trakams“ pelnė rusas Maksimas Maksimovas. Nuo 57-osios minutės šeimininkai žaidė be pašalinto Arūno Klimavičiaus.

Antrajame raunde „Trakų“ ekipos laukia Švedijos klubas „Norrkoping“.

Pasirodymą Europoje baigė Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, nieko nelėmusiose rungtynėse namuose 1:2 nusileidę Almatos „Kairat“.

Pirmasis komandų susitikimas Kazachstane buvo pasibaigęs triuškinančia šeimininkų pergale 6:0.