Erkės įkandimas pakeitė gyvenimą

Erkės įkandimas pakeitė gyvenimą

Nuo maratonų bėgiko – iki vos paeinančio neįgalaus žmogaus. Tokias erkinio encefalito pasekmes iki šiol jaučia 41-erių Mindaugas Krivickas.

Jam net nereikėjo eiti į mišką – iš kaimyninio nenupjauto sklypo atropojusi erkė Mindaugui įsisiurbė jo kieme Piniavoje.

Pusmetį praleidęs ligoninėje ir sanatorijoje, vyras neteko dalies darbingumo ir teko atsisveikinti su darbu vienoje iš didžiųjų Panevėžio įmonių. Dabar M. Krivickui tenka vėl kibti į mokslus, suteiksiančius galimybę ateityje dirbti iš namų sėdint krėsle prie kompiuterio.

„Susirgęs erkiniu encefalitu, vienu metu jaučiau tokį stiprų deginimo skausmą, kad rodėsi, jog gyvas esu kišamas į krosnį“, – apie užklupusią ligą pasakojo piniaviškis M. Krivickas.

Iki ligos ketverius metus Mindaugas gana aktyviai sportavo, nubėgdavo ilgas distancijas, buvo nuolatinis bėgimo maratonų dalyvis.

„Erkė man į koją įsisegė prie namų Piniavoje pjaunant žolę. Pamačiau ją gana greitai prausdamasis po dušu, o po kelių dienų pajutau, kad sunegalavau“, – prisiminė 41 metų vyriškis.

Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 18 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • STIPRYBĖS

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų