P. Židonio nuotr.

Su dujų balionu – ir į penktą aukštą

Su dujų balionu – ir į penktą aukštą

Prieš kiek daugiau nei mėnesį Panevėžyje, viename iš Nemuno gatvės buvusių bendrabučių sprogus dujų balionui ir suniokojus du butus bei sužalojus vieno iš jų savininką, paaiškėjo, kad ne tik šiame daugiabutyje gyvenama lyg ant parako statinės.

Nors valstybė siūlo finansinę pagalbą dujų balionus keičiant į saugesnį maisto gaminimą, panevėžiečiai ja pasinaudoti neskuba.

Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba skelbia, kad tik 8 proc. Panevėžio gyventojų, galinčių gauti tokią paramą, ja pasinaudojo.

Jau kitąmet daugiabučių gyventojai, besinaudojantys dujų balionais, sulauks baudų.

Staniūnų gatvės 70-ojo namo pirmininkė Irena Jasiūnienė skaičiuoja, kad jų daugiabutyje, kažkada buvusiame profesinės mokyklos bendrabutyje, dar yra apie penkiolika butų, kuriuose naudojamasi dujų balionais.

Pasak pirmininkės, penkiasdešimties litrų gamtinių dujų balionus gyventojai tempia net į penktą aukštą. Ji neatmeta, kad besinaudojančiųjų balionais gali būti ir daugiau, mat ne visi apie tai pasisako.

Visą straipsnį skaitykite vasario 29 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruoti galite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų