P. Židonio nuotr.

Strateginės gatvės – link pabaigtuvių

Strateginės gatvės – link pabaigtuvių

Jau šiemet Panevėžys eismui atvers dar sovietmečiu suplanuotą nutiesti ir tik dabar bebaigiamą, miestą nuo grūsčių ir taršos turinčią išvaduoti Šiaurinę gatvę.

Jos kaimynai kraipo galvas, kad darbai vyksta ne taip ir sparčiai. Savivaldybė motyvuoja, jog tempus sulėtino pandemija – tebelaukiama medžiagų nuo triukšmo turinčiai apsaugoti sienelei įrengti.

O štai atnaujinta Kėdainių gatve automobiliai jau važiuoja. Šalia nutiestu pėsčiųjų ir dviračių taku vakar net pačiu karštymečiu buvo matyti ir dviratininkų, ir pėstute žengiančių.

„Buvusi dulkėta ir duobėta gatvė dabar tokia graži. Gerai, kad nebeliko gatvėje prie kapinių augusių medžių. Dėl to ir pačios kapinės tapo švaresnės, vėjas nebeatneša lapų ar tų medžių skleistų pūkų“, – sutvarkytą Kėdainių gatvę įvertino joje sutikta Valerija Vaiginienė.

Visą straipsnį skaitykite liepos 16 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Tai gal iskertame visus medzius medzius, kad lapai niekam nebetrukdytu? Ispjauti simtameciai medziai sioje gatveje, Laisves aiksteje… Is miesto centro zmones baigia visai isnykti. Kas nores Laives aiksteje sedeti tarp zoliu ir neuzaugu mutantu kai ispjovus senuosius medzius visai nebeliko pavesio.

    • Pezalai.

    • na ponas ss daliniu fanatike, jau kur ne kur o laisves aiksteje tai net per karscius pilna zmoniu, vaikai zaidimu aiksteleje duodasi po fontana siauteja, maciutes ramiai pavesyje sedi, nes pilna tu medziu ir pilna seseliu, kavines laisves aiksteje pilnos , tai gerbiamasis arba jus aklas arba visiskas melagis)))))

  • Įrenkite šviesoforą sankryžoje su Amerikos gatve, kitaip bus rimtų problemų!!!

  • stop ženklas Amerikos gatvės sankryžoj yra visiškas absurdas. O šviesaforą įdėjo, kur net nereikšmingas

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų