P. Židonio nuotr.

Į stotelę rėžęsis ir vaikus sužalojęs vilkikas buvo be vairuotojo

Į stotelę rėžęsis ir vaikus sužalojęs vilkikas buvo be vairuotojo

Siaubinga avarija Panevėžyje: be vairuotojo paliktas vilkikas nušlavė autobusų stotelę, kurioje laukė vaikai.

Pranešimo apie nelaimę Bendrasis pagalbos centras sulaukė ketvirtadienį, maždaug 14.52 val.

Gelbėtojams pranešta, kad šalia Beržų ir  J. Basanavičiaus gatvių sankryžos krovininis automobilis įvažiavo į viešojo transporto stotelę, sužaloti du vaikai, vienas iš jų prispaustas.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Panevėžio m. greitosios medicinos pagalbos stočiai, apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Pirminiais duomenimis, vaikai stotelėje laukė autobuso, kai į juos rėžėsi krovininis automobilis.  Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos specialisto Tado Martinaičio teigimu, vilkike tuo metu vairuotojo nebuvo.

Sunkiasvorė transporto priemonė buvo palikta kitoje gatvės pusėje. Kol 61–erių vairuotojas krovė prekes, be rankinio stabdžio palikta sunkiasvorė, kirsdama judrią keturių juostų gatvę, nuokalne nuriedėjo į autobusų stotelę, kurioje buvo du vaikai.

Nors vilkiko greitis nebuvo didelis, autobusų stotelė praktiškai nušluota. Ugniagesiams gelbėtojams teko panaudoti hidraulinius plėstuvus, kad galėtų išlaisvinti vieną iš vilkiko prispaustų vaikų.

Greitosios pagalbos automobiliu abu vaikai sąmoningi išvežti į Respublikinės Panevėžio ligoninės Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyrių.
Šalia esančios „Žemynos“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis  teigė neturintis informacijos apie sužalotus vaikus, tačiau spėjo, kad nukentėjusieji – jų mokyklos auklėtiniai.

„Nenoriu kol kas nieko sakyti, kol neturime oficialios informacijos, bet iš aprangos sprendžiame, kad čia mūsų mokyklos vaikai“, – iš karto po avarijos kalbėjo mokyklos direktorius.

Galerija

 

Komentarai

  • Vaiku gaila,jiems šokas visam gyvenimui.Kur valdžia žiuri!!! Tegul dar labiau pensiini amžiu ilgina,dar ir netokiu ivikiu sulauksim.

    • Atsakyti
  • Kokias jis bl prekes ir kur krovė??? Vienintelė vieta tai padangu parduotuvė „egzotika“, bet ji randasi priešingoje kelio pusėje ir netoli stolelės. Akivaizdu, kad fūra riedėjo nuo žymiai tolimesnio atstumo.

  • Ka cia zurnalistai raso? Kur prekes krove- gal ant zoles? Juk nuvaziuokit ir paziurekit gyvai- visos ten esancios imones, gyventojai yra nuo sios gatves atitraukti kokiuos 50 metru. Ir yra ivaziavimai i tas teritorijas. Man labai panasu, kai 2008 m. zurnalistai uzsidegus 56-iu vietu autobusui ir isdegus priekiui, parase, jog uzsidege variklio skyrius (nors varikls yra gale autobuso). Kazkaip kliedesiai zurnalistams gaunas. Nepasidomi tiksliom aplinkybem- na, nuvaziuokit i vieta, paziurekit ir neklaidinkit zmoniu!!!!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų