P. Židonio nuotr.

Stotelę įrengė, suoliukus pamiršo

Stotelę įrengė, suoliukus pamiršo

Jau ne pirmą mėnesį iš Kniaudiškių mikrorajono į Konsultacijų polikliniką A. Jakšto gatve važiuojantis autobusas 1E – išsigelbėjimas automobilio neturintiems ir sunkiai vaikštantiems panevėžiečiams.

Keleiviai dėkingi už tokį patogumą, tačiau piktinasi, kodėl nepagalvota apie stotelės įrengimą. Tam reikia labai nedaug – bent suoliuko.

Už tokią infrastruktūrą atsakingos įstaigos atstovas teigia, jog šioje vietoje įrengti stotelę būtų pernelyg sudėtinga, tačiau visame mieste rengiamasi rekonstruoti stoteles, pakeičiant jų paviljonus, įrengiant ir lauko ekranus.

Visą straipsnį skaitykite birželio 3 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Koks gali būti srautų tyrimas, kai važiuoja nepritaikytas autobusas? Rasit kur panaudoti jei ir nepasiteisins maršrutas. Imkit ir pirkit, kad žmogui būtų patogu. O suolelius ir paviljoną galima įrengti nebūtinai ant šaligatvio- šalia juk valstybinė žemė- išpjaukit tvoros gabalą ir bus jau nebe šaligatvis. Galvą pasukt reikia.

  • A. Jakšto gatvė juk tik ką po rekonstrukcijos. Projekto sąlygose buvo nenumatytas miesto visuomeninio transporto eismas, todėl gatvė pasiaurinta (nes pigesnė) nėra ir stotelių. Sąlygas matyt kūrė asilas.

    • Nors Statybininku gatveje ir buvo numatytas visuomeninio transporto eismas, bet gatve taip susiaurinta, kad autobusai prasilenkia keliu centimetru atstumu o sankryzose turi vienas sustot ir praleist kita… Asilu Lietuvoje daugeja!

  • asilo valdžioj asilas ir projektuotojas

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų