Stilingi ir praktiški tinklelių nuo uodų pasirinkimai

Stilingi ir praktiški tinklelių nuo uodų pasirinkimai

Atėjus šiltiems orams žmonėms norisi atsidaryti visus langus ar duris. Tačiau uodai ir visokio tipo vabzdžiai neabejotinai kelia nepatogumų ir neleidžia mėgautis gražia diena ar šiltu vakaru. Tinklelio nuo vabzdžių montavimas kambaryje neretai sukelia abejonių, jog tai netiks jų interjere. Tai atbaido pirkėją nuo šios priemonės įsigijimo. Tačiau neverta jaudintis! Pateikiame tinklelių tipus ir patarimus, kuriuose kambariuose tai taptų nepastebima ir komfortiška detalė.

Geriausi kambariai tinklelio nuo uodų montavimui

Nors tai iš dalies gali pasirodyti lengvas sprendimas, tačiau ne vienas žmogus susimąsto, kur būtų protingiausia montuoti šią langų apsaugą. Tiesa, kiekviename kambaryje tinklelis nuo uodų tampa praktišku pasirinkimu ir ramybės garantu. Juk po sunkios darbo dienos norisi atsipalaidavimo, tad svetainėje įmontuota tokio tipo apsauga leis mėgautis lauke esančiu vaizdu ir nevargins alergija.

Tinkleliai yra puiki prevencija nuo žiedadulkių, pūkų patekimo į namų vidų. Taip pat galime įsivaizduoti, kaip nemalonu, kai karštą vasaros naktį mums trukdo erzinančiai skraidantys vabzdžiai. Dėl tinklelio suteikiamos ventiliacijos grynas oras gerina mūsų miego kokybę ir tuo pačiu neleidžia vabzdžiams patekti į kambarį.

Langus dengiantis tinklelis taip pat gali praversti virtuvėje. Begaminant maistą prisikaupia įvairių kvapų, todėl dažniausiai atidarome langą norėdami išvėdinti patalpą. Negana to, tinklelis neblokuoja šviesos, tad galime mėgautis sočiais pusryčiais natūralioje šviesoje!

Tinklelių tipai – jūsų interjerui!

Dažnai galime įsivaizduoti, jog papildomas sluoksnis ant lango nederės su mūsų namų interjeru ir bus akį rėžianti detalė. Netiesa! Net ir ši praktiška priemonė gali tapti stilingu ir mažai pastebimu daiktu namuose. Nors tinklelių nuo vabzdžių populiariausia spalva būna balta arba ruda, galima atsižvelgti į savo interjerą ir rinktis iš įmonės siūlomų spalvų paletės.

Taip pat pateikiame 3 medžiagų tipus iš kurių galite rinktis:

  •  Antialerginis – jis pasižymi tankesne medžiaga, nes yra padarytas taip, kad į namų vidų nepatektų ne tik vabzdžiai, bet ir tokie alergenai kaip žiedadulkės, pūkai.
  •  Anglies pluošto – tokia priemonė yra beveik nematoma, todėl galite gėrėtis lauke esančiu vaizdu, saule ir grynu oru. Tai tinka tiems, kurie nori nepastebimos, bet praktiškos apsaugos namuose.
  •  Aliuminis – tokio tinklelio medžiaga yra tvirtesnė ir atspari plyšimui. Tokia priemonė puikiai tinka tiems, kurie turi gyvūnų arba mažų vaikų.

Taigi, tinkleliai nuo vabzdžių yra stilingas gaminys, o ne tik priemonė, apsauganti nuo diskomforto. Jie padeda užtikrinti gerą patalpų ventiliavimą ir užkirsti kelią alergijoms. Negana to, pasirinktos spalvos gražiai derės jūsų kambario interjere, prie lango rėmo ar baldų. Pagal poreikius galite išsirinkti funkcionaliausią tinklelio medžiagą, o jei norite, jog ji išvis nesimatytų – rinkitės anglies pluošto tinklelį. Teliko išsirinkti kambarį, kurį apsaugoti norisi labiausiai!

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų