D. Smailytės nuotr.

Statybininkai nuskriaudė vaikus

Statybininkai nuskriaudė vaikus

Gyvavimo 100-metį pasitinkanti ir gausybę kultūrinių renginių ta proga sumaniusi Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka neabejojo, kad tarp jų bus ir Aukštaičių gatvėje esančio Vaikų literatūros skyriaus atidarymas.

Itin moderniai sutvarkytą, šiuolaikiška įranga aprūpintą vaikų biblioteką planuota atidaryti dar pernai. Tačiau dabar šį terminą statybininkai nutolino mažiausiai dar metams.

G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekos direktorės pavaduotoja Audronė Palionienė svarsto, jog atnaujintas Vaikų literatūros skyrius į atidarymo šventę geriausiu atveju pakvies šių metų pabaigoje.

Biblioteką rekonstruojančios statybų bendrovės „Hausera“ direktorius Arūnas Urbonas teisinasi, kad darbai vyksta, nors, pripažįsta, ne taip sparčiai.

Biblioteka Aukštaičių gatvėje duris atvėrė 1971-aisiais. Per gyvavimo dešimtmečius ji ir moraliai paseno, ir fiziškai susidėvėjo: lyjant per prakiurusį stogą kliokdavo vanduo, o sutrūkus kanalizacijos vamzdžiams nosį rietė dvokas. Darbuotojams netgi vesti kultūrinius renginius yra tekę nuo nemalonių kvapų laikantis susiėmus už nosių.

Visą straipsnį skaitykite kovo 9 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų