Dingusiojo ieško gausios kariškių ir policijos pareigūnų pajėgos, tačiau kol kas be rezultatų. V. BULAIČIO nuotr.

Staniūnų miškelyje ieškoma dingusio kario (atnaujinta)

Staniūnų miškelyje ieškoma dingusio kario (atnaujinta)

Trečiadienio pavakare gausios kareivių ir policijos pareigūnų pajėgos šukavo Staniūnų miškelio bei Skaistakalnio parko prieigas.

Sekundės.lt duomenimis, dingo 27-erių Karaliaus Mindaugo husarų bataliono medicininės komisijos karys. Kiek žinoma, jo pasigesta prieš pietus. Maždaug 12.45 val. apie mįslingomis aplinkybėmis dingusį jauną vyrą pranešta policijai.

Nelaukdami, kol pareigūnai pradės oficialią paiešką, dingusiojo ieškoti kariškiai išsiuntė gausias savo pajėgas, vėliau prisijungė ir policijos pareigūnai.

Automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Staniūnų miškelio rastas dingusiojo automobilis, tad pirmiausia buvo ieškoma čia. Deja, tamsa sutrukdė kol kas bevaises paieškas.

Panevėžio vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Rasa Galkauskienė Sekundei.lt patvirtino, kad dingusiojo oficiali paieška dar nepaskelbta, tačiau jauno vyro tik jam dingus pradėjo ieškoti kariškiai.

„Paskutinė žinoma dingusiojo vieta – Staniūnų miškelis. Būtent čia pirmiausia ir ieškoma. Daugiau detalių apie dingusį asmenį kol kas nežinome“, – sakė R. Galkauskienė.

Galerija

 

 

Komentarai

  • Siaubas kas cia darosi pas mus.Tai zudo,tai dingsta,,,,,siaubas

    • Infarkto tik negaukit 🙂

  • Aikštelė šalia Staniūnų miško ant Velžio kelio – visokių marozų susirinkimo vieta vakarais. Suvažiuoja treninguoti (nesvarbu +20 ar -20 C), ėda kebabus, geria alų ir palieka krūvas šiūkšlių. Dauguma serga pažasčių uždegimu, kabinėjasi prie sportuojančių ir šunis vedžiojančių žmonių. Tik Panevėžio rajono policijai dzin… Gal patys bijo ? Dabar pusę policijos sudaro merginos, tai bijo ir užsukti.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų