P. Židonio nuotr.

Stalo tenisininkai užima trečiąją vietą

Stalo tenisininkai užima trečiąją vietą

Tęsiasi Lietuvos vyrų stalo teniso aukščiausiosios lygos komandinis čempionatas. Praėjusiame ture iki tol be pralaimėjimų žengusi Panevėžio sporto centro ekipa iškovojo dar vieną pergalę, bet patyrė pirmą nesėkmę.

Rietavo sporto arenoje vykusiame ture Panevėžio sporto centras 5:4 nugalėjo Kauno miesto komandą „Gaja“ ir 2:5 nusileido Vilniaus B. Balaišienės STK ekipai. Pastarasis pralaimėjimas buvo pirmasis šių metų šalies čempionate.

Mačą su Kauno „Gaja“ panevėžiečiai pradėjo sėkmingai – pirmuosius savo varžovus įtikinamai rezultatu 3:0 nugalėjo Gytis Knezius ir Bernardas Blinsteinas. Du susitikimus laimėję kauniečiai išlygino bendrą rezultatą, bet panevėžiečiai vėl sužaidė sėkmingai ir pirmavo jau 4:2. Dar sykį du mačus laimėję „Gajos“ atstovai išlygino bendrą rezultatą – 4:4. Lemiamą susitikimą laimėjęs B. Blinsteinas padovanojo pergalę Panevėžio sporto centro komandai 5:4.

Išeikvoję daug jėgų susitikime su „Gajos“ stalo tenisininkais, panevėžiečiai neįstengė rimčiau pasipriešinti Vilniaus B. Balaišienės STK ekipai. Sostinės kolektyvas iš karto išsiveržė į priekį, kai Donatas Leščinskas 3:2 įveikė Gytį Knezių, Artūras Orlovas 3:1 nugalėjo Bernardą Blinsteiną, o Valdas Martinkus 3:0 pranoko Mindaugą Steponkų. Vėliau B. Blinsteinui pavyko 3:0 nugalėti D. Leščinską, o M. Steponkui 3:0 įveikti A. Orlovą, bet panevėžiečiai, pralaimėję susitikimą rezultatu 2:5, buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Laimėjusi septynis iš aštuonių žaistų susitikimų Panevėžio sporto centro komanda šalies čempionate rikiuojasi lyderių grupėje ir užima trečiąją vietą. Panevėžiečius lenkia tik Mažeikų „Vijurko“ stalo tenisininkai, laimėję visus aštuonis mačus. Sporto centras ir Vilkaviškio „Rytas-1“ pelnė po 7 pergales po 8 susitikimų.

Šių metų Lietuvos komandiniame aukščiausiosios lygos vyrų stalo teniso čempionate varžosi dvylika kolektyvų. Pirmajame varžybų etape visos komandos tarpusavyje sužais po kartą, o paskui šešios pajėgiausios ekipos tęs kovą dėl apdovanojimų.

Reguliariojo sezono finiše pirmąją ir antrąją vietas užėmusios komandos rungtyniaus finale – kovos dėl šalies čempionų vardų. Trečioje ir ketvirtoje vietoje likusios ekipos mažajame finale varžysis dėl bronzos medalių.

Lietuvos III lygos pirmenybėse puikiai rungtyniauja Panevėžio miesto komanda „Virusai“. Ši ekipa, kuriai atstovauja Povilas Bagužis, Bronius Kišūnas, Kęstutis Uleckas, Egidijus Ribokas, Algirdas Varžinskas ir Vytautas Žukauskas, laimėjo visus 9 žaistus susitikimus. Panevėžiečiai užima pirmąją turnyro lentelės vietą.

Vyrų aukščiausiosios lygos čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, setų santykis, pergalės):

1. Mažeikių „Vijurkas“                 40:17    8

2. Vilkaviškio „Rytas-1“                   35:10    7

3. Panevėžio sporto centras         37:24    7

4. Vilkaviškio „Rytas-2“                 34:21     5

5. Kauno „Raudona Juoda“          30:26    4

6. Kelmės odontologijos klinika   28:27    4

7. Klaipėdos „Gulbė-VSTA“        30:30    4

8. Vilniaus B. Balaišienės STK        27:34     3

9. Vilniaus „Naujosios žvaigždės“   26:30    3

10. Kauno „Gaja“                              26:36    2

11. Vilniaus „Tauras“                         13:36     1

12. Šiaulių „Rudė-Bionorica“           5:40     0

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų