Stalo tenisininkai pradėjo šalies čempionatą

Startavo Lietuvos vyrų stalo teniso aukščiausiosios lygos komandinis čempionatas. Per penkis susitikimus Panevėžio sporto centro komanda iškovojo tris pergales bei patyrė du pralaimėjimus.

Palyginti su praėjusiu sezonu, kuriame panevėžiečiai užėmė ketvirtą vietą, pasikeitė čempionato reglamentas. Šiemet pergalę iškovoja ta komanda, kuri pirmoji laimi ne penkis, kaip buvo anksčiau, o keturis susitikimus. Be to, šiame sezone susitinkančios ekipos žaidžia ir dvejetus, ko anksčiau nebuvo.

Panevėžio sporto centro komanda 4:0 įveikė Kauno komandą „Raudona Juoda-1“, 4:1 nugalėjo Vilkaviškio „Rytą-2“ ir 4:2 pranoko Varėnos „Merkį“. Reprezentacinė miesto komanda 1:4 nusileido Kelmės „Odontologijos klinikai“ ir 0:4 – Vilniaus „Naujosioms žvaigždėms“. Pastaroji ekipa, lyginant su praėjusiu sezonu, smarkiai sustiprėjo. Sostinės komandai šiame sezone atstovauja du stalo tenisininkai iš Irano – Amirreza Abbasis ir Ehsanas Shafrehas.

Šių metų Lietuvos čempionate Panevėžio sporto centrui atstovauja tie patys stalo tenisininkai, kurie ir praėjusiame sezone gynė komandos garbę: Mindaugas Steponkus, Bernardas Blinsteinas, Gytis Knezius ir Danas Šimkus.

Šių metų Lietuvos komandiniame aukščiausiosios lygos vyrų stalo teniso čempionate varžosi dvylika kolektyvų. Pirmajame varžybų etape visos komandos tarpusavyje sužais po kartą, o paskui šešios pajėgiausios ekipos tęs kovą dėl apdovanojimų.

Reguliariojo sezono finiše pirmąją ir antrąją vietas užėmusios komandos rungtyniaus finale – kovos dėl šalies čempionų vardų. Trečioje ir ketvirtoje vietoje likusios ekipos mažajame finale varžysis dėl bronzos medalių.

Po penkių turų pralaimėjimo kartėlio nepatyrė vienintelė Mažeikių „Vijurko“ komanda, laimėjusi visus žaistus susitikimus.

Lietuvos moterų komandiniame čempionate, kur varžosi dvylika komandų, „Panevėžio sporto centras-fuksas“ pralaimėjo visus penkis žaistus susitikimus. Jaunosios panevėžietės 0:4 nusileido „Vijurkui“, vienodais rezultatais 1:4 pralaimėjo „Šiauliams-1“ ir „Sostinės taurui“ ir 2:4 buvo priverstos pripažinti „Virmebo“ bei „Draugystės“ komandų pranašumą. Šiame sezone Panevėžio miesto komandai atstovauja Deimilė Šulskytė, Smiltė Morkūnaitė, Otilija Rotomskytė ir Ieva Alijošaitytė.