Organizatorių nuotr.

Stalo tenisininkai grįžo su medaliais

Latvijos mieste Liepojoje vyko dvidešimtasis Šiaurės šalių stalo teniso senjorų čempionatas, kuriame labai sėkmingai pasirodė panevėžiečiai.

Amžiaus grupėje virš 60 metų Ligita Vėlienė iškovojo visų trijų spalvų medalius. Panevėžietė dvejetų varžybose kartu su šilutiške Gražina Mikalauskiene iškovojo pirmąją vietą. Be to, L. Vėlienė vienetų turnyre pelnė sidabro medalį, o mišrių dvejetų varžybose kartu su panevėžiečiu Povilu Bagužiu – bronzą.

Toje pačioje amžiaus grupėje varžęsis Bronius Kišūnas užėmė trečiąją vietą. Panevėžietis iškovojo bronzos medalį vienetų varžybose.

Amžiaus grupėje virš 70 metų puikiai pasirodė Povilas Bagužis, pelnęs du aukso ir vieną bronzos medalį. P. Bagužis nugalėtoju tapo vienetų varžybose bei dvejetų turnyre poroje su Estijos tenisininku. Bronzos medalį P. Bagužis pelnė mišrių dvejetų varžybose kartu su panevėžiete L. Vėliene.

Šiaurės šalių senjorų čempionate varžėsi 190 stalo tenisininkų iš Suomijos, Švedijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.