Staigmenų savaitgalis su „Sekunde“

Staigmenų savaitgalis su „Sekunde“

 

Garuojanti kvapi rytinė kava ar arbata, skanūs pusryčiai, rankose mėgstamas laikraštis ir atmintyje įstrigusios įspūdingos kelionės akimirkos. Toks idealus rytas galėtų būti bet kurio ir tai – netgi ne svajonė, o nesunkiai pasiekiama realybė.

Jau kitą savaitgalį, rugsėjo 27–29 dienomis, „Sekundė“ ir „Panevėžio balsas“ lauks jūsų „Cido“ arenoje vyksiančioje parodoje „Expo Aukštaitija 2019“. Užsukusieji į mūsų stendą visiems 2020 metams dienraštį „Sekundė“ ir savaitraštį „Panevėžio balsas“ galės užsiprenumeruoti tik už 48 Eur ir dargi sudalyvauti loterijoje. Jos laimėtojas patirs neretai laikraščio puslapiuose aprašomų kelionių įspūdžių, nes prizas – kruizas „Tallink“ keltu į Švedijos sostinę, nuostabųjį kalėdinį Stokholmą.

Ir tai – ne vienintelės staigmenos. Visi svajojantieji aplankyti karališkąją Švedijos sostinę, „Sekundės“ stende už patrauklią kainą galės įsigyti bilietus į kruizinę kelionę keltu. Specialūs pasiūlymai galios kelionėms nuo lapkričio 20-osios iki gruodžio 29 dienos. Jūsų lauks dvi naktys 11–12 denių kelte ir diena jau pasidabinusiame Kalėdoms Stokholme. Tokia kelionė keturvietėje kajutėje, priklausomai nuo pasirinktos datos, kainuos nuo 50 eurų. Tad plaukiant keturiese, vienam asmeniui įspūdžių kupina išvyka atsieis tik nuo 12,50 Eur. Norintieji galės papildomai įsigyti maitinimą kelte. Ne akcijos metu keturvietės kajutės kaina svyruoja apie 130–150 eurų.

„De Luxe“ kajutės, prilygstančios 50 kvadratinių metrų butui, įrengtos viršutiniame denyje su įspūdingu vaizdu per langą, kaina taip pat itin patraukli – nuo 130 eurų. Į ją įskaičiuoti specialūs pusryčiai dviem asmenims, šampanas. Įprastai kalėdiniu laikotarpiu ši kajutė kainuoja apie 500 eurų.

Bilietus bus galima rezervuoti ir internetu. Speciali kelionės kaina bus pritaikyta tik įvedus kodą „Sekundė“.

Įspūdžiai garantuoti

„Tallink“ pardavimų vadybininkės Kotrynos Lužeckienės teigimu, kruizinėse kelionėse į Stokholmą kelto keleiviams siūloma daug pramogų. Norintieji atsipalaiduoti gali mėgautis sauna, sūkurine vonia su atsiveriančiu vaizdu į jūrą. Kiekvieną vakarą vyksta nemokami šou su skirtinga programa. Smagiai laiką praleisti galima dainuojant karaokę, klausantis gyvos muzikos ar linksminantis naktiniame šokių klube. Neužmiršti ir patys mažieji. Jų kelte laukia įvairūs žaidimai, kamuoliukų vonia, auklių edukacinės programos.

Keliones „Tallink“ keltu, pasak K. Lužeckienės, pamėgę labai įvairaus amžiaus žmonės. Per mokinių atostogas keliauja daug vaikų, prieš Kalėdas kelionę laivu darbuotojams dovanoja įvairios įmonės ar švenčiami vakarėliai, dažnai čia pramogauja šeimos. Vis daugiau žmonių kelionę keltu renkasi ir asmeninėms šventėms. Laivo informacijos centre užregistravus jubiliatą, programos metu jis pakviečiamas į sceną, gauna dovanėlę, o visa salė trimis kalbomis sudainuoja „su gimimo diena“.

Po smagios nakties ryte atplaukus į Švediją, keliautojus pasitiks šventiškai pasidabinusi sostinė. Čia laukia įvairūs muziejai, kalėdiniai turgeliai, Stokholmo centre prieš Kalėdas galima pačiužinėti specialiai išlietoje čiuožykloje.

Pasak K. Lužeckienės, „Tallink“ už papildomą mokestį norintiems organizuoja ekskursiją po Švedijos sostinę, tačiau miestą galima apžiūrėti ir savarankiškai – keleivių patogumui šalia terminalo įrengta autobusų stotelė.

Nemažai žmonių prieššventiniu laikotarpiu į Švediją vyksta ir apsipirkti. Tuo labiau kad tuomet būna ir viso pasaulio pirkėjų nekantriai laukiama išpardavimų karštinė – Juodasis penktadienis.

O lauktuvių namiškiams galima įsigyti ir kelto bemuitėse parduotuvėse.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų