Janina Krikštaponienė. P. Židonio nuotr.

Sraigių ūkio eglė atima žadą

Sraigių ūkio eglė atima žadą

Vargu, ar galima rasti antrą tokią kalėdinę eglutę Lietuvoje, o gal net ir už jos ribų, kokią šiemet pasistatė žinoma sraigių augintoja iš Panevėžio rajono, Trakiškio Janina Krištaponienė.

Jos šventinis simbolis sukurtas iš daugiau kaip 2200 sraigių kiautų ir iš nuostabos verčia aikčioti net visko mačiusiuosius.

„Tai dukros Sigitos idėja. Visai nieko nenumanėme, ką ji ruošiasi daryti, kai paprašė vieno, paskui antro maišo sraigių kiautų. Jų tuščių pas mus sočiai, tad negalvodami ir atidavėme”, – juokiasi gražios staigmenos iš dukters sulaukusi sraigių ūkio šeimininkė.

Dabar jos sraigių parduotuvėlėje stovi apie 180 cm aukščio unikali eglė. Jos pagrindas iš kartono, kurį visą dengia priklijuoti sraigių kiautai. Ant unikalios dekoracijos taip pat nugulė tradicinė girlianda ir žaisliukai.

„Tokią eglę pastatėme salėje, kur priimame savo ūkio lankytojus. Savaitgalį kaip tik turėjome svečių iš Pietų Lietuvos, tad dėmesio eglutė sulaukė nemažai”, – pripažįsta J. Krikštaponienė.

Visą straipsnį skaitykite gruodžio 14 dienos (antradienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Galerija

Komentarai

  • Įdomus darbas, šaunu, kad ieškoma įdomių idėjų. Mano akimis viršūnė nelabai gavosi, reiktų kažkaip kitaip, kažko mažesnio, dabar daro visą vaizdą gremėzdišku

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų