Roko Lukoševičiaus nuotr.

Sprinte – T. Pumpučio ir E. Tomkevičiūtės pergalės

Lietuvos triatlono taurės trečiajame etape Jonavoje sprinto rungtyje, kur atletams reikėjo įveikti dvigubai mažesnius atstumus (750 m plaukimas, 20 km dviračiu, 5 km bėgimas) vyrų įskaitoje nugalėjo panevėžietis Titas Pumputis, distanciją įveikęs per 1.09:09 val.

Trečias liko prieš porą savaičių Europos jaunių čempionate dalyvavęs Panevėžio triatlono klubo atstovas Lukas Prokopavičius (1.10:21 val.).

Merginų įskaitoje triatlono sprinto distancijoje nugalėjo Evelina Tomkevičiūtė, kuri nuotolį įveikė 1.16:43 val. Antrą vietą iškovojo Unė Narkūnaitė (TSK „Darna“) – 1.22:17 val., trečia finišavo Unės sesuo dvynė Viltė – 1.24:49 val.

Pradedantiesiems ir mėgėjams skirtoje „TRI-FUN“ triatlono distancijoje (200 m plaukimas, 10 km dviračiu, 2,5 km bėgimas) merginų įskaitoje „TRI FUN“ rungtyje ant nugalėtojų pakylos lipo trys panevėžietės: pergale džiaugėsi Beatričė Vinciūnaitė – 37:41 min., antra – Ugnė Paurytė (38:14 min.), trečia – Brigita Šniukštaitė (39:48 min.).

Lietuvos triatlono taurės priešpaskutinis IV etapas vyks Veisiejuose rugpjūčio 19 d., o sezono paskutinės varžybos ir taurės nugalėtojai paaiškės rugsėjo 2 dieną V etape Druskininkuose.