Sporto gimnazija mini veiklos penkmetį

Sporto gimnazija mini veiklos penkmetį

Šiandien Panevėžio miesto mero pavaduotojas Deividas Labanavičius ir Savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis 5-mečio proga pasveikino Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos kolektyvą.

Šiandien, švęsdami gimnazijos 5-erių metų veiklos sukaktį visi gimnazijos mokiniai ir pedagogai prie savivaldybės atvyko pasveikinti savivaldybės vadovų ir įteikė jiems degantį deglą, kaip simbolį olimpinės ugnies, degančios gimnazistų širdyse ir siekiančių pačių aukščiausių sportinių rezultatų.

„Atrodo tik visai neseniai Panevėžyje buvo atgaivintos senos sportinės tradicijos – atkurta Sporto gimnazija. Ir štai jau prabėgo 5 metai, kaip Panevėžys vėl tapo sportininkų kalve. Ačiū už šią olimpinę ugnį, ir linkiu, kad ji niekada nenustotų degti jūsų širdyse. Visada siekite aukščiausių tikslų, aukščiausių rezultatų. Sėkmės ir klestėjimo jums ir jūsų gimnazijai“, – sakė mero pavaduotojas.

2014 m. Panevėžio miesto Savivaldybės tarybos sprendimu buvo įkurta Sporto vidurinė mokykla, skirta mokiniams, turintiems išskirtinių gabumų sportui. Po metų mokyklai suteiktas Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vardas. Nuo pat mokyklos įkūrimo jai vadovauja Jūratė Pauliukienė.

Moksleiviai gimnaziją garsina dalyvaudami ne tik miesto, Lietuvos, Europos, bet ir pasaulio čempionatuose. Mokyklos sportininkai vyksta į tarptautines treniruočių stovyklas. Per tuos penkerius metus ne kartą yra treniravęsi ir varžęsi su bendraamžiais Belgijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kroatijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Jungtinėse Amerikos valstijose, tolimojoje Australijoje. Puikūs gimnazistų pasiekimai įkvepia regiono vaikus mokytis ir sportuoti Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje.

Komentarai

  • Puiki šventė – 5 metai kai atkurta Sporto gimnazija. Taip pat puiku ,kai savivaldybės valdininkai nepamiršta šventes švęsti, bet nenori iškeltų problemų naikinti. Todėl tokie lojalūs valdininkai ,kaip J.Jasiūkaitis ir tampa geriausi savivaldybės specialistai. Ne taip seniai fb,,Dviratis kvadratu“, kurį galima manyti, kad ,,administravo“ labai menkos moralės asmenys, tokie kaip V.Indreliūnas, V.Breivienė ir jos dukra K.Breivytė, tai vienos diskusijos įkarštyje vienam jaunuoliui priminė vieną gyvenimo pamoką ,,Gerų specialistų niekas neišmeta iš darbo, juos saugo(čia pamąstymas jums į ateitį)“. Primindami kitiems gyvenimo pamokas V.Indreliūnas,V.Breivienė ir K.Breivytė visai užmiršo savąjį gyvenimą ir savo padarytas klaidas. Labai gerai ,kad pagaliau R.Sargūno sporto gimnazijos direktorė J.Pauliukienė suprato,kad tokiam specialistui, kaipV.Indreliūnui yra ne vieta šioje Gimnazijoje.Teko girdėti,kad V.Indreliūnas kreipėsi į teismą dėl jo atleidimo. Labai gerai ,kad V.Indreliūnas apskundė teismui direktorės pasirašytą įsakymą dėl savo (ne)teisėto atleidimo iš trenerio pareigų. V.Indreliūnas turi tokią teisę. Galbūt V.Indreliūnas sugalvojo šia teise pasinaudoti tik tam ,kad galutinai įsitikintų, jog ši piktžolė jau išrauta su visa šaknimi ir visam laikui iš Gimnazijos kolektyvo. V.Indreliūnui ir V.Breivienei kaip specialistams,t.y.dviračių sporto treneriams absoliučiai jokios šviesios ateities nesimato, bet pas juos likę du sportininkai, tai apie savo ateitį tikrai turėtų gerai pamąstyti.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų