Panevėžio lengvosios atletikos maniežas. „Sekundės“ nuotr.

Sportininkų meka įsileis statybininkus

Sportininkų meka įsileis statybininkus

 

Dar prieš metus po rekonstrukcijos duris turėjęs atverti Panevėžio lengvosios atletikos maniežas iki šiol sportininkams ir miesto bendruomenei tebėra uždarytas.

Darbai jame sustojo likus paskutiniam žingsniui – išlieti specialią guminę dangą. Po karčios patirties su dangą nulupusia ir naujos neišliejusia įmone Panevėžio savivaldybei tik dabar pagaliau pavyko rasti naują rangovą. Tikimasi, kad jau lapkričio pabaigoje iš pagrindų atnaujintame manieže bus galima švęsti įkurtuves.

Devintajame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje statytas maniežas rimtesnio remonto sulaukė tik prieš kelerius metus. Sutvarkytos pagalbinės patalpos, elektros instaliacija, santechnika, pakeistas stogas, atnaujinti inžineriniai tinklai, nupirktas naujas reikalingas inventorius. Tačiau atnaujintu maniežu lengvaatlečiai pasidžiaugė vos kelis mėnesius – buvo nuspręsta, kad reikia atnaujinti ir guminę dangą, kad pastatas atitiktų visus šiuolaikinius reikalavimus.

Tada niekas nė neįtarė, kad šitas žingsnis baigsis skandalais ir užsitęs ilgiau nei metus.

Išlupęs seną guminę dangą rangovas naujos taip ir neišliejo. Panevėžio miesto savivaldybė teigia buvusi priversta vienašališkai nutraukti sutartį, o maniežas liko su netvarkingu betono pagrindu, visiškai netinkamu jokioms treniruotėms.

Nesutarimai tarp Panevėžio savivaldybės ir rangovų persikėlė į teismą.

Dabar, kaip teigė Savivaldybės Sveikatos skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis, savotiška duobė maniežo rekonstrukcijoje pagaliau įveikta – konkurse išrinktas naujas rangovas įsipareigojo išlieti dangą per kiek daugiau nei porą mėnesių.

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 16 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • visur miesto valdzios neveiklumas

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų