Spintos pokyčiai rudenį: nuo ko reikėtų pradėti?

Spintos pokyčiai rudenį: nuo ko reikėtų pradėti?

Paskutinysis vasaros mėnesis ir kartu su juo po truputį vėstantys orai mums primena, jog netrukus reikės ženkliai pakoreguoti ir savo garderobą. Tam, kad šaltesnę dieną nereikėtų ilgai ieškoti, ką apsirengti, apie spintos pokyčius reikėtų pagalvoti jau dabar. Nors ši užduotis gali pasirodyti pakankamai sudėtinga, atsižvelgę į žemiau pateiktus patarimus, su ja susidorosite labai efektyviai.

Atidžiai peržiūrėkite savo ir namiškių spintas

Spintos reviziją patartina atlikti baigiantis kiekvienam sezonui, tad vasara taip pat nebus išimtis. Tai – puikus būdas prisiminti, kas slypi spintos gilumoje ir tuo pačiu galimybė suformuoti dar tikslesnį būsimų pirkinių sąrašą. Vasaros drabužius taip pat turėtumėte atidžiai peržiūrėti ir kritiškai juos įvertinti – jei visą sezoną jų taip ir nedėvėjote, galbūt nebėra prasmės jų laikyti spintoje ir verčiau perleisti į kitas rankas. Atlikę šį darbą matysite, kokių naujų stiliaus detalių Jums reikės ir po truputį galėsite garderobą papildyti naujais žavingais drabužiais.

Pasiruoškite papildomiems sluoksniams

Tai – kone dažniausiai girdimas stiliaus patarimas, kuris vėstant orams yra ypatingai aktualus. Kartais ryte pakankamai sunku suprasti, kokia diena mūsų laukia, tačiau jeigu drabužius sluoksniuosite, būsite pasiruošę labai įvairiems scenarijams. Geriausia dalis ta, jog artėjant žiemai, savo įvaizdį galėsite papildyti dar vienu ar keliais sluoksniais – būtent dėl to perkant naujus drabužius reikėtų pagalvoti, ar visi jie daugiau ar mažiau derės tarpusavyje.

Įsitikinkite, ar turite pagrindinius rudens rūbus

Rudens sezonui neabejotinai reikės kelnių, džinsų, švarkelio ir šiltesnio megztinio, o taip pat patartina nepamiršti ir prie visko derančių baltų marškinėlių. Jei visi šie rūbai bus Jūsų spintoje, sluoksniuodami ir derindami juos, visuomet surasite, ką apsirengti. Žinoma, vien jais tikrai nereikėtų apsiriboti – geriausia, jei visuomet turėsite kelis skirtingus derinius darbui, laisvalaikiui ir ypatingoms progoms.  

Pasirūpinkite šiltesniu viršutiniu rūbu

Be viršutinių drabužių šaltuoju sezonu tikrai nepavyks išsiversti, tad jau dabar turėtumėte pradėti apie juos galvoti. Pirmosiomis rudens savaitėmis gali pakakti stilingosios odinės striukės ar lengvesnio lietpalčio, tačiau po to teks pagalvoti ir apie šiltesnius rūbus. Norėdami sukurti elegantišką įvaizdį, apsvarstykite galimybę įsigyti žavų paltą – tiek vyrų, tiek ir moterų įvaizdžiui toks rūbas prideda papildomo solidumo. Tačiau lygiai taip pat pravartu turėti ir šiltesnę striukę: Pigu.lt el. parduotuvėje tarp šių drabužių tikrai pavyks surasti stilingų variantų.

Atnaujinkite aksesuarų kolekciją

Rudenį prireiks ir naujų aksesuarų, kurie turėtų ne tik pagyvinti Jūsų įvaizdį, bet ir užtikrinti papildomą šilumą. Jau dabar verta pagalvoti apie šiltesnius šalikus, o vėliau prie jų teks priderinti ir kepures bei pirštines. Tarp visų šių stiliaus detalių rasite ir įdomesnių, ryškesnių modelių – verta pagalvoti ir apie tokius aksesuarus, kadangi šaltuoju sezonu ir taip trūksta spalvų.

Peržiūrėkite avalynę

Jei drabužius galime sluoksniuoti ir taip net rudenį pritaikyti kai kuriuos vasariškus modelius, tikėtina, kad avalynę reikės pakeisti kardinaliai. Žinoma, kol nespaudžia šaltukas, dar tikrai surasite progų, kada apsiauti sportbačius, tačiau basučių ar plonesnių batelių jau reikės atsisakyti. Visgi, rudeninių batų įvairovės taip pat netrūksta, tad jeigu pageidausite, savo lentynas galėsite papildyti net keliais skirtingų tipų aulinukais. Jei rinksitės neutralius jų atspalvius, niekuomet nekils problemų dėl tokios avalynės priderinimo.

Pagalvokite, ką avėsite aktyviai leisdami laisvalaikį

Aktyviam laisvalaikiui dažniausiai renkamės specifinę avalynę – jei vasaros pasivaikščiojimams dažniausiai pakakdavo paprastų sportinių batelių, dabar reikėtų pagalvoti apie batus, kurie užtikrintų komfortą net ir tuomet, kai teks susidurti su balomis ir purvynais. Šiam tikslui ypač tinka žygio batai, kurie leidžia patogiai įveikti net ir ilgesnius maršrutus – juos apžiūrėti galėsite spustelėję čia.

Tačiau lygiai taip pat verta atkreipti ir į kitus tvirtesnius apavų modelius. Pavyzdžiui, įspūdingą laikotarpį gyvuojančios kompanijos Palladium batai yra gaminami pasitelkiant tuos pačius principus, kaip ir padangų kūrime, todėl tvarumo jiems tikrai netrūksta. Be to, jų išvaizda yra itin stilinga, tad tokią avalynę norėsis dėvėti ir kasdienybėje.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, savo spintą lengvai paruošite rudeniui. Prasidedant jam, vasarinių drabužių visiškai nereikėtų atsisakyti – kai kurios dienos dar gali labai maloniai nustebinti.

 

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų