Specialistams bus atliekami greitieji testai dėl COVID-19

Specialistams bus atliekami greitieji testai dėl COVID-19

Panevėžyje specialistams bus atliekami greitieji testai dėl koronaviruso.

Miesto Savivaldybė informuoja, kad miesto teritorijoje veikiančių ir teikiančių paslaugas kultūros įstaigų, VĮ Lietuvos oro uostai, UAB „LTG Link“, Lietuvos transporto saugos administracijos, VĮ Transporto kompetencijų administracijos, Lietuvos automobilių kelių direkcijos, „Oro navigacija“, LR Finansų ministerijos, Lietuvos statistikos departamento, Valstybės dokumentų technologinės apsaugos, Lošimų priežiūros, Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybų prie LR Finansų ministerijos, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro darbuotojai galės išsitirti dėl koronaviruso (COVID-19) infekcijos. Jiems bus atliekami greitieji serologiniai testai, parodantys ar žmogus buvo užsikrėtęs minėtu virusu.

Darbuotojams nereikės skambinti Karštąja koronos linija 1808 ir registruotis testui. Greitieji testai bus atliekami su sveikatos priežiūros įstaiga suderinus konkrečią datą ir vietą.

Atlikus tyrimą ir gavus teigiamą rezultatą darbuotojas būtų registruojamas Karštąja koronos linija 1808 bei mobiliajame punkte jam atliekamas išsamesnis tyrimas.

Greitieji testai buvo atliekami Panevėžio švietimo įstaigų, Žemės ūkio ministro valdymo srities įstaigų bei Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio skyriaus darbuotojams.

Komentarai

  • Tai kodel nera galimybes pasitikrinti prekybos centru darbuotojams. Kasoje kasdien aptarnauju po 500 pirkeju.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų