P. Židonio nuotr.

Sodybų tuštėjimo metas baigiasi

Sodybų tuštėjimo metas baigiasi

Kol vieni guodžiasi, kad pandemijos metu prarado darbus ir pajamas, kiti ieško, kur išleisti santaupas. Nekilnojamojo turto ekspertai vienbalsiai tvirtina, kad sodybų tuštėjimo metas baigėsi.

Vienkiemiai ir sodai tapo paklausia preke, už kurią prašoma kartais nepaaiškinamų sumų.

Sodybos arba sodo ieškanti panevėžietė Arūnė pasakoja nė nepagalvojusi, jog tai bus toks sudėtingas darbas.  Dar prieš metus už 10 tūkst. eurų buvo galima Panevėžio rajone įsigyti pakankamai tvarkingą sodo namelį sodų bendrijoje, dabar už tokią sumą įmanoma įpirkti begriūvančią lūšnelę.

Anot panevėžietės, skelbimuose dažniausiai siūlomas objektas pateikiamas labai patraukliai, tačiau nuvykus į vietą paaiškėja, kad realybė skiriasi kaip diena nuo nakties.

„Seniai galvojau apie sodą ar sodybą. Kai per karantiną nebuvo leidžiama net į mišką išvažiuoti, nusprendžiau įgyvendinti šią svajonę. Pradėjusi paieškas supratau, kad tai kone laimės dalykas. Pensininkai dažnai pardavinėja ne sodą, o savo prisiminimus: kaip savo rankomis statė namelį, sodino obelis, nors realiai ten tebelikusi palaikė vėjo košiama būdelė“, – pastebi Arūnė.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 8 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų