Į Panevėžį atvyksta sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos. Vyks sodinukų mugė „Aš sodinu“

Į Panevėžį atvyksta sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos. Vyks sodinukų mugė „Aš sodinu“

Net 7 Lietuvos miestus šį rudenį aplankysianti specializuota sodinukų mugė „Aš sodinu“ šį šeštadienį, rugsėjo 25 dieną, atvyksta į Panevėžį. PC Babilonas aikštelėje susirinks Lietuvos sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos. Pavasarį čia taip pat vykusi mugė, didžiajam sodininkystės sezonui – rudens sezonui – sugrįžta su sezono geidžiamiausiais augalais bei naujienomis. Mugė Panevėžyje vyks tik vieną dieną.

 Todėl Panevėžio miesto gyventojai į mugę „Aš sodinu“ šalia PC Babilonas rinktis pradės jau nuo pat ryto, nuo 10 valandos. Pasitiks gausus asortimentas vaismedžių, vaiskrūmių, daugiamečių gėlių. Lauks dekoratyviniai augalai, formuotos ir neformuotos pušys, karpyti medeliai, įvairiausios gėlės – todėl naujais augalais galima bus papildyti ne tik sodą, bet atnaujinti bei papuošti kiemą ir puoselėjamus namų gėlynus. Sodininkai žada pristatyti ne vieną sezono naujieną.

Nuvykti į tam tikrus medelynus ir gyvai įsigyti augalų ne visada tampa realu, ypač jei pamėgtas medelynas ir sodininkai yra kitame Lietuvos mieste ar už keletos šimtų kilometrų. Ši mugė suburia visus sodininkystės mylėtojus ir entuziastus į vieną vietą tam tikru laiku.

Į sodinukų mugę „Aš sodinu“ atvykstama ne tik įsigyti naujų augalų, pamatyti ir išgirsti naujienų, bet tuo pačiu ir gyvai susitikti su Lietuvos žinomiausiais sodininkais, čia ir dabar išgirsti atsakymus į augalų priežiūros klausimus, gauti gyvų patarimų, kurių šiose mugėse išties netrūksta. Mugėse „Aš sodinu“ sutinkami žinomiausi sodininkai ir medelynai iš visos Lietuvos.

Rudeninė sodinukų mugė „Aš sodinu“ Panevėžyje vyks tik vieną dieną – šį šeštadienį. Todėl visus norinčius atvykti, kviečiama nepamiršti ir pasižymėti šią datą – rugsėjo 25d. Toliau mugė iškeliaus į kitus Lietuvos miestus – Alytų (rugsėjo 26d.), Uteną (spalio 2d.) bei Klaipėdą (spalio 3d.).

 Specializuota rudens sodinukų mugė „Aš sodinu“ PANEVĖŽYJE – šį šeštadienį, rugsėjo 25 dieną, PC Babilonas aikštelėje (adresu Klaipėdos g. 143a , Panevėžys) nuo 10 iki 16 valandos.

 Mugės naujienas sekite: https://www.facebook.com/assodinu

Komentarai

  • Paleiskit pirkėjams daugiau autobusų į mugę,nes privat mašinėlių nebus kur pastatyti.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų