„SEKUNDĖS“ nuotr.

Socialdemokratai skelbia kandidatų į merus – tarp jų ir Panevėžio – sąrašą

Socialdemokratai skelbia kandidatų į merus – tarp jų ir Panevėžio – sąrašą

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) šeštadienį Jonavoje vykusioje konferencijoje pristatė kitąmet savivaldos rinkimuose dalyvausiančių 53 kandidatų į merus sąrašą.

Partijos pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė sako, kad socialdemokratų skyriai iškėlė kandidatus, kurie gerai žino regiono gyventojų rūpesčius, geba spręsti konkrečias žmonių problemas.

„Tarp kandidatų – ir stiprūs regionų lyderiai, ir pareigas einantys miestų ir miestelių merai, kurių valdomos savivaldybės yra nuolat pripažįstamos kaip geriausiai besitvarkančios. Kandidatų sąraše – daug energingų ir patyrusių įvairiausių profesijų žmonių. Dabarties iššūkių akivaizdoje Lietuvai kaip niekad svarbu turėti savivaldą, kuri būtų patikima, stipri ir savarankiška, užsiimtų realių žmonių problemų sprendimu. Būtent į tai orientuota ir socialdemokratų stiprios savivaldos vizija“, – šeštadienį sakė V. Blinkevičiūtė.

LSDP konferencijoje pranešta, kad į merus Akmenėje pretenduos Vitalijus Mitrofanovas, Alytaus mieste – Nerijus Cesiulis, Jonavoje – Mindaugas Sinkevičius, Kauno mieste – Darius Razmislevičius, Klaipėdos mieste – Romaldas Sakalauskas, Klaipėdos rajone – Ligita Liutikienė, Neringoje – Arvydas Mockus, Pagėgiuose – Aušra Zongailienė, Panevėžio mieste – Ramūnas Vyžintas, Šiaulių mieste – Roma Janušonienė, Trakuose – Nerijus Šiaulys, Tauragėje – Rita Grigalienė, Telšiuose – Tomas Katkus, Ukmergėje – Indrė Kižienė, Visagine – Virginijus Andrius Bukauska, Zarasuose – Nikolajus Gusevas ir t.t.

Socialdemokratams atstovaujantys merai šiuo metu vadovauja 15 savivaldybių.

Platinti, skelbti, kopijuoti Eltos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško Eltos sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų