Sniegas atnešė naujovių

Sniegas atnešė naujovių

Žiemai rimčiau parodžius nagus, miesto valytojai suskubo kasti sniego ir barstyti gatvių. Šiųmetis šaltasis sezonas jiems bus pirmas, kai teks išmokti kitaip prižiūrėti rekonstruotas Panevėžio erdves.

Atnaujintuose parkuose dėl svorio ribojimų ne visur gali pravažiuoti sunki valymo technika, o Laisvės aikštėje turės būti kitaip ne tik valoma, bet ir barstoma.

Įmonės „Panevėžio specialus autotransportas“ Miesto tvarkymo skyriaus laikinasis vadovo Sigito Vainausko teigimu, kadangi kai kurie takai Laisvės aikštėje dabar siauresni nei buvo, yra ir medinių paviršių, mechanizuotai valomi tik pagrindiniai – aplink aikštę, erdvė tarp teatro ir viešbučio, prie miesto savivaldybės. Vidiniai takai bus valomi mojuojant kastuvais ir šluotomis.

Be to, Laisvės aikštės danga negali būti barstoma įprastu kelių barstymui skirtu mišiniu – smėlio ir natrio chloridu. Vietoje jo rekomenduojamas kalcio arba magnio chloridas – mažiau betoniniams paviršiams kenksmingos druskos.

Visą straipsnį skaitykite sausio 8 dienos (penktadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • O kaip su miesto šaligatviais? Nuosavų namų gyventojams nepriklauso, tai gal gaunantys pašalpas pasidarbuotų?

  • Alkoholiku ir ju vaikuciu seimose nieko naujo – bludija naktimis.

  • Tai nusipirkit mažagabaritinės technikos, o tai ir atnaujintoje senvagėje vsžinės ta pati didžiulė mašina. Sugadinsit viską

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų