Slūgsta Nevėžio ir Žagienio upelio vandens lygis

Slūgsta Nevėžio ir Žagienio upelio vandens lygis

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, administracijos direktorius Rimantas Pauža su miesto infrastruktūros, civilinės saugos specialistais vertino mieste dėl intensyvaus ir ilgai trukusio lietaus susidariusią situaciją. Savivaldybės atstovai apžiūrėjo padėtį prie Žagienio upelio, „Ekrano“ marių tvenkinio, apsilankė Skaistakalnio parke.

„Panevėžio gatvių“ bendrovės duomenimis, pagrindinės miesto gatvės nėra užlietos. Gauti keli skundai dėl privačių namų, sklypų.

„Situacija gerėja. Dėl lietaus Nevėžio, Žagienio upelio vanduo buvo pakilęs apie pusę metro, „Ekrano“ mariose – 80 cm. Nuo ryto vandens lygis nukrito 10-30 cm ir krenta toliau. Dirba „Panevėžio gatvių“ brigados: kas valandą valomos pralaidos Beržų, Aukštaičių, Žemaičių, Algirdo, Vilniaus gatvėse“, – sako meras R. Račkauskas.

Kad greičiau slūgtų vandens lygis, „Ekrano“ marių skydai pakelti 40 cm (paprastai laikomi 5-10 cm).

Hidrometeorologų prognozėmis šiandien Panevėžyje lietaus nenumatoma. Smarkesnio lietaus neturėtų būti ir ketvirtadienį.

Galerija

Komentarai

  • Reikia džiaugtis, kad Dievulis mus taip myli. Nei uraganų, nei žemės drebėjimų. O čia-pakilo Žagienės upelis. Kai kam šioks toks nuostolis. Bet galim grožėtis jau tikrai upeliu, o ne grioviu

    • Atsakyti
  • zinoma gyvenant penktame aukste patvines upelis tikra romantika,bet zmonems gyvenantiems prie Zagienes kai vanduo kesinasi i ju namu vidu……romantikos jokios…….

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų