Slidus kelias Panevėžio rajone šį rytą daugybei vairuotojų sukėlė rimtų rūpesčių. T. Šiaudinio nuotr.

Slidžiame kelyje vartėsi automobiliai

Slidžiame kelyje vartėsi automobiliai

Šis rytas buvo nesėkmingas net 16 vairuotojų, važiavusių Panevėžio rajono keliais. Prie Kaubariškio į griovį nuslydo moters vairuojamas „Ford“, šeši lengvieji automobiliai į avariją pateko ties Liūdyne.

„Turime sodo namą Kaubariškyje ir iš čia važiavome į Panevėžį. Mėtyti automobilį pradėjo tik išsukus į pagrindinį kelią. Dar galvojau paimti pakelėje „tranzavusią“ moterį su vaiku, bet tikriausiai suveikė intuicija ir nestojau“, – „Sekundei“ pasakojo šalia smarkiai apgadinto automobilio stovėjusi vairuotoja.

Moteris sakė, kad kelias buvos slidus ir vienu metu ji nebesugebėjo suvaldyti savo transporto priemonės. Ši apsisuko ir metėsi į griovį.

Vairuotoja įvykio metu stipriai susitrenkė krūtinę. Atvykę policijos pareigūnai jai iškvietė medikus.

Smarkiai apdaužytą automobilį apžiūrėję policininkai „Sekundei“ sakė, jog eismo sąlygos Panevėžio rajone šiandien buvo itin sunkios – slidžiame kelyje slydo daug automobilių.

Šeši vairuotojai nuostolių patyrė ties Liūdyne. Čia dvi mašinos susidūrė, dar keturios nulėkė į griovį. Žmonės įvykio metu nebuvo sužaloti.

Vairuotojo mirtimi baigėsi automobilio avarija, įvykusi vakar kelyje Panevėžys-Pavalys-Ryga. Čia šalutiniu keliu „Audi“ automobiliu važiuodamas 23- ejų pasvalietis sankryžoje nepraleido autobuso. Susidūrus transporto priemonėms Pasvalio gyventojas žuvo. Autobuso vairuotojas iš Šalčininkų rajono buvo blaivus.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų