Slidžiame kelyje nesuvaldė automobilio

Slidžiame kelyje nesuvaldė automobilio

Besikeičiančios oro sąlygos pateikė išbandymų vairuotojams.

Trečiadienio vidurdienį jaunas vairuotojas, nesuvaldęs savo transporto priemonės, trenkėsi į medį. Laimė, vyras atsipirko tik sumušimais. Tačiau kitiems vairuotojams kelionė baigėsi ne taip sėkmingai – prie vairo neblaivūs sulaikyti vyriškiai dieną turėjo baigti areštinėje, o vėliau teks minti teismų slenksčius.

Trečiadienį, apie 12.11 val., Panevėžio rajone, kelyje, Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, blaivus 24-erių vyras, vairuodamas automobilį „VW LT“, dėl slidžios kelio dangos nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje vyrui nustatyti galvos, kaktos ir stuburo juosmens sumušimai, po apžiūros jis išleistas gydytis į namus.

Tą pačią dieną prie vairo sulaikyti ir du vyriškiai, kurie buvo gerokai padauginę velnio lašų. Apie 16.34 val. Panevėžio rajone, Upytės kaime policijos pareigūnai sustabdė patikrinti automobilį „Renault Megane Scenic“, kurį vairavo 53-ejų Panevėžio rajono gyventojas. Nuo vyro trenkė alkoholiu, patikrinus jo blaivumą vyriškiui nustatytas 2,48 prom. girtumas.

Dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo Pasvalyje. Kelios minutės po 18 val. Pasvalyje, Panevėžio ir Biliūno gatvių sankryžoje neblaivus 54-erių pasvalietis vairavo automobilį „Opel Vectra“. Vyriškiui nustatytas 2,28 prom. girtumas. Savo kelionę ir jis baigė areštinėje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų