T. Markelevičiaus nuotr.

Slidus kelias tapo spąstais vilkikams

Slidus kelias tapo spąstais vilkikams

Tikrais spąstais vairuotojams penktadienio vakarą tapo ledu pasidengęs magistralins kelias Panevėžys-Kėdainiai.

Netoli Panevėžio rajono ribos, ties Daukšynės kaimu, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė durpes vežęs krovininis automobilis. Neilgai trukus toje pačioje vietoje susidūrė dar du vilkikai.

Bendrasis pagalbos centras pranešimo apie nuo kelio nulėkusį ir apsivertusį vilkiką su puspriekabe sulaukė keliolika minučių po 17 val. Įtarta, kad vilkiko kabinoje gali būti prispaustas žmogus. Į įvykio vietą išsiųstos nemenkos specialiųjų tarnybų pajėgos. Laimei, avarijos pasekmės pasirodė esančios švelnesnės, nei nurodyta pirminiame pranešime. Lenkijoje registruoto vilkikas DAF su puspriekabe vairuotojas iš aukštyn ratais apsivertusios transporto priemonės sugebėjo pats išsiropšti dar iki atvykstant gelbėtojams. Rimtų sužalojimų vairuotojas išvengė.

Dėl avarijos judriame kelyje nusidriekė kilometrinės eilės. Eismą sunkino ir ypatingai slidi kelio danga. Šioje vietoje kelias atrodė tarsi ištisai padengtas ledu – automobiliai judėjo mažiau nei 40 km/h greičiu.

Kol buvo gelbėjamas nuo kelio nuvirtęs vilkikas, toje pačioje vietoje įvyko dar viena avarija. Slidžiame kelyje sunkvežimio vairuotojas rėžėsi į priešais ta pačia kryptimi lėtai važiavusį kitą krovininį automobilį. Per šį eismo įvykį žmonės taip pat nenukentėjo.

 

Komentarai

 • Kada baigsis tie marazmai ir cirkai Lietuvos žemėje.Keliai slidūs ir prisnigti ir jų niekas nevalo.Kada kas prisims atsakomybę.Ir bus nubaustas.Ką veikia ir kur žiūri susisiekimo ministerija ir ministras.Čia kažkoks nebaudžiamumas ir savivalė.Kiek žaisite žmonių likimais.

  • Čia lietuva! Čia durnių laivas

 • Po R.Masiulio reformos, jungiant regionu keliu įmones į viena, situacija keliuose pasidarė tragiška. Niekas nevalo ir nebarsto, laukia kol sniegas ir ledas pats nutirps.

 • mokesčius mokame, o normalių sąlygų važiuoti Lietuvos keliais neturime nei vasarą nei žiemą. Kada bus pinigai panaudoti pagal paskirtį normalaus kelio autostrados nuo Latvijos iki Lenkijos nutiesimui, kelių priežiūrai žiemą.

 • Lietuvos kelių būklė tragiška tarnybos nieko nedirba. Tik sugeba informuoti,kad keliai slidūs būkit atidūs. Nors ir tarnybų sukurta Lietuvoje labai daug ir visokių bet,neiviena neatlieka savo darbo. Mes Europos teisinė valstybė tik žodžiai,toli iki Europos lygio dar.

 • Lietuvos keliu bukle puiki! O jeigu kelio danga slidi, vaziuokite saugiu greiciu ir viskas bus ok.

  • Nebuk !!! To.Jonas.

 • Lietuvos keliu bukle gera, paliginus su kaimynas latviais, bet paliginus su kaiminais lenkais musu keliai jau atrodo nekaip. Bet del eismo ivykiu kalti ne keliai ir oro saligos, o tik tai vairuotojai.

 • O koki nuostolį be sugadintos transporto priemonės patiria vežėjų organizacijos baisu ir pagalvoti. Gerai, jei visuomet yra planas B ir operatyviai galima pristatyti krovinį užsakovui, nepažeidžiant sutarties sąlygų

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų