Bronius Zaronskis. „Sekundės“ archyvo nuotr.

Skrydis iš Panevėžio pakvipo kriminalu

Skrydis iš Panevėžio pakvipo kriminalu

Tarptautinio skandalo epicentre atsidūrusiam panevėžiečiui Broniui Zaronskiui tenka ne tik žiniasklaidai, bet ir saugumo pareigūnams aiškintis, kokiam paslaptingam pirkėjui maždaug prieš savaitę pardavė penkiolika metų turėtą lėktuvą.

„Šiandien dvi valandas Klaipėdoje saugume prabuvau. Dviese mane tardė“, – trečiadienį „Sekundei“ kalbėjo B. Zaronskis.

Aviatorius tikina šioje istorijoje esąs niekuo dėtas: nesidomėjęs, kam parduoda lėktuvą, nežinojo, kad pirkėjas juo skris be patvirtinto skrydžio plano, su išjungtais atsakikliais.

„Aš tik pardaviau savo turtą. Kas man gali tą uždrausti? Tik tiek, kad lėktuvai, kaip ir laivai, yra nekilnojamasis turtas ir parduodant reikėjo notaro patvirtinimo, o to nepadariau. Niekas nuo to nebūtų pasikeitę, tik popieriai būtų tvarkingi“, – teigė B. Zaronskis.

Komentarai

 • Žinojei kaip reikia tvarkyti pardavimo dokumentus , bet to piktybiškai nedarei , o dabar apsimeti kvaileliu ?

  • Atsakyti
 • Pakilus į oro erdeve radai nuskanuoja objekta… Įsamesnei analize pakele naikintuvus… tai gerai, pilotai nenukove, nes atjungėm raketų paleidimo sistema, per palidovą… Principaliai pilotai prisikėlę iš numirusiu… tykiuosi niekas nezino, kad aš turiu piloto licenzija kaip ir Putinas. Licenzija esu gavęs 85 metais KGB mokykloje… Kaip stojau į KGB buvo toks pasiūlymas pilotuoti lėktuvus…. 87 metais, iš Amerikonu karines bažes paimem naikintuva F-22 prototipą, nutubžiau Hortos salos karineje bazeje Šiaures Atlanto vandenynas, Pas Majora Trockina… Tada po puse metu sužinojau, kad amerikonai paime Hortos salą… kiek žinau priplauke su povandeniniu laivu iškase tuneli iki bažes ir tada visus su miego dujom užmigde ir surakino… Visi prabudo tik Berlyno ligonineje nes buvo stiprios miego dujos… Spauda apie tai nieko ir nesuzinojo…. Tykiuosi ir apie mano šį skrydi, niekas nesužinos…

  • ar seniai pabėgai iš psichuškės ? 🙂

   • Atsakyti
  • Na tu ir fantastas.. . Tą istoriją savo būsimai žmonai papasakojai? Patikėjo vargšelė…

  • Juozai, ka rukai? Pavaisinsi?

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų