„Sekundės“ archyvo nuotr.

Panevėžyje daugiausia šimtukų – už informacinių technologijų valstybinį egzaminą

Panevėžyje daugiausia šimtukų – už informacinių technologijų valstybinį egzaminą

Šalies abiturientai jau žino pirmuosius brandos egzaminų rezultatus – lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, informacinių technologijų, chemijos, geografijos ir biologijos. Kol kas Panevėžyje daugiausia šimtukų gauta už informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą – 9. Po 8 šimtukus panevėžiečiai gavo už lietuvių kalbos ir matematikos valstybinius egzaminus. Už biologijos brandos darbą gauti 6 šimtukai, o už chemijos – 1.

„Mokslo metai buvo kupini iššūkių, didžiąją šių mokslo metų dalį moksleiviai mokėsi nuotoliniu būdu, tačiau matome, kad didžioji dalis Panevėžio abiturientų sklandžiai pasiruošė brandos egzaminams pandemijos metu. Šalies mastu matematikos egzaminą išlaikė 84,8 proc. abiturientų, tuo tarpu Panevėžio abiturientų gauti įvertinimai lenkia šį vidurkį – egzaminą išlaikė 87,3 proc. moksleivių (palyginimui – praėjusiais metais 75,98 proc.). Tiek lietuvių kalbos ir literatūros, tiek matematikos egzaminų rezultatai geresni nei praėjusiais metais ir tik dar kartą įrodo, kad mieste auga gabus, motyvuotas, žingeidus jaunimas. Su nekantrumu laukiame likusių egzaminų rezultatų, o abiturientams linkiu sėkmės ateities moksluose“, – sakė Panevėžio miesto mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Šiemet brandos egzaminus Panevėžyje laikė 1156 abiturientai. Daugiausiai pasirinkta laikyti anglų (844), lietuvių kalbos ir literatūros (792) bei matematikos (717) valstybinius brandos egzaminus. Šiuo metu abiturientai dar laukia anglų kalbos, fizikos, istorijos, rusų kalbos egzaminų rezultatų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų