P. Židonio nuotr.

Skanėstų kepėjos užnugaryje – teisėsaugos ir akcininko kova

Skanėstų kepėjos užnugaryje – teisėsaugos ir akcininko kova

Aukštaitijoje kadaise garsios skanėstų kepėjos „Panevėžio eglės“ vardą pastaruosius keletą metų dažniau nei gardumynų mėgėjai linksniuodavo prokurorai, Finansinių nusikaltimų tyrimų bei Specialiųjų tyrimų tarnybų pareigūnai, galop teismas.

Praėjusią savaitę jis pripažino, kad bendrovės buvusi direktorė Rasa Duobienė ir vienas iš akcininkų, panevėžietis bankroto administratorius Jurijus Grafmanas kėsinosi įvykdyti „Panevėžio eglei“ nusikalstamą bankrotą. Teisėsauga konstatavo, kad nusikaltimo jiems įgyvendinti nepavyko ir skanėstų kepėja nepasiųsta į pražūtį tik dėl to, kad bankroto iniciatorių veikla susidomėjo pareigūnai.

Vis dėlto šioje dar nuo 2017-ųjų trunkančioje istorijoje taškas toli gražu nėra padėtas. Laisvės atėmimu su atidėjimu nuteistas J. Grafmanas rengia skundą ne tik aukštesnės instancijos teismui. Panevėžio apylinkės teismo sukčiumi pripažintas verslininkas planuoja kreiptis ir į Europos žmogaus teisių teismą Strasbūre dėl šiurkščiai pažeistos jo teisės į nešališką teismą. Mat bylą išnagrinėjusi teisėja pati yra susijusi su kita J. Grafmano bendrove.

Visą straipsnį skaitykite balandžio 22 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • I am making $89/hour telecommuting. I never imagined that it was honest to goodness yet my closest companion is acquiring $10 thousand a month by working on the web, that was truly shocking for me, she prescribed me to attempt it.zaqw simply give it a shot on the accompanying

    site Link……….. W­W­W.P­A­Y­B­U­Z­Z­1.C­O­M

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų