G. Kartano nuotr.

Skandalinga byla baigėsi niekuo

Skandalinga byla baigėsi niekuo

Nemenką ažiotažą sukėlęs dabar jau buvusio Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus spyris į nugarą pavaldiniui – Architektūros skyriaus vedėjui baigėsi tyliu bylos nutraukimu.

Rajono mero sprendimu iš pareigų atleistas Eugenijus Lunskis gali lengviau atsikvėpti – tyrimą pradėjusi policija šioje istorijoje deda tašką.

Panevėžio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus kabineto duris ne savo noru turėjusiam užverti E. Lunskiui kurį laiką teko minti ir teisėsaugos institucijų slenksčius.

Aiškintis, kas iš tiesų įvyko Panevėžio rajono savivaldybės surengtame Padėkos vakare, ėmėsi netgi kito rajono – Anykščių policija.

Visgi vasarį pradėję tyrimą, pareigūnai balandį jį nutraukė.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausiosios specialistės Rasos Stundžienės teigimu, ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo nutrauktas jam vadovavusio Utenos apylinkės prokuroro Arvydo Miečiaus nutarimu.

Prokuroras tokį sprendimą priėmė įvertinęs per tyrimą surinktą medžiagą.

Visą straipsnį skaitykite gegužės 29 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje. Prenumeruokite https://prenumerata.sekunde.lt/ – yra ir PDF formatu.

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų