Išdaigininkė Laputė.

Skaitytojai rašo: šunų mylėtojo pasiaiškinimas pareigūnei

Skaitytojai rašo: šunų mylėtojo pasiaiškinimas pareigūnei

Dalijamės dienraščio „Sekundė“ skaitytojo, šunų mylėtoju prisistatančio Laimučio Vasilevičiaus pasiaiškinimu policijos pareigūnei.

Šunų mylėtojo pasiaiškinimas

Gerbiama policininke, rašau jums dėl skundo, kuriame esu šmeižiamas, kad kankinu šunį. Keletą metų rūpestingai laikome ir prižiūrime vilkę kalytę Laputę. Esu gerokai nustebintas, todėl iš karto pareiškiu, kad nei kalės, nei žmonos neskriaudžiu, nemušu ir nesmaugiu, nes neleidžia tėvelių auklėjimas ir humanitarinis išsilavinimas.

Jūs teisi, per šunis atsiskleidžia žmonių santykiai mūsų visuomenėje. Matyt, skundai rašomi profilaktiniais sumetimais, kad būtų palaikoma skundžiamųjų sportinė forma. Juk už tokį nepasitvirtinusį skundą, šmeižimą atsakyti nereikia.

Tiesa, Laputė vasario mėnesį rujojo, kartais iš ilgesio pakaukdavo, palodavo truputį. Sutinku, negerai. Bet ir mes turime pretenzijų vienam kaimynui (tiksliau jo šuniui). Galima sakyti, išprievartavo mūsų kalę vidury miesto. Skundų dėl to policijai nerašėme. Alimentų nereikalaujame, išnešiosime. Šuniukus išdovanosiu kaimynams.

Per šventes mūsų šeimą aplanko draugai iš PPP (Panevėžio pirčių partijos), padainuojame. Išėję į balkoną, mėgstame garsiai užtraukti PPP himną. Laputė, aišku, mums pritaria. Dainuojame tik iki 23 valandos. Po to energingai dainuoti pradeda barų, esančių kitoje gatvės pusėje, lankytojai. Ir tik po 24 valandos dainos prityla, nes prasideda sportinė dalis: muštynės, bėgimas su kliūtimis ir pan. Retkarčiais procese dalyvauja ir policija. Kartą neapsikentęs paskambinau 112 ir pranešiau, kad penkiese muša vieną. Mergaitės balsas laido gale pasiteiravo:

  • Vardas? Pavardė? Adresas? Ar ilgai muša?

  • Ilgai, – atsakiau.

  • Ar užsienietį muša?

  • Tikrai taip. Vargšelis keikiasi rusiškai.

Ilga pauzė laido gale. Po to balsas pranešė, kad privažiuos patrulis. Ir tikrai, už gero pusvalandžio, kai visi dalyviai jau buvo išsiskirstę, gražiai šviesdamas spalvotomis ugnelėmis, privažiavo policijos automobilis…

Gal skundikas sumaišė entuziastingą jaunuolių „dainavimą“ su šuns staugimu? Bet juk niekas nesiskundžia, kai miesto valdžia už 70 000 eurų pasamdo dainininką, kuris rėkia iki vidurnakčio? Suprantama, už tokius pinigus rėkčiau ir aš.

Laputė labai meili, būtinai lenda bučiuotis su visais svečiais, kviečia žaisti. Pasitaiko, kad vizgindama uodegą numėto nuo stalo lėkšteles su vaišėmis. Sykį, kad nusiramintų, išvariau ją į laiptinę. Ten prasidėjo toks protesto koncertas, kad iš kirpyklos, esančios aukštu žemiau, sulėkė šlapiais plaukais miesto ponios ir ėmė grasinti Paskutiniuoju teismu bei Hagos tribunolu… Gal ir šis epizodas jau pasiekė policiją?

Laputė yra mūsų šeimos narė, namų sargė, nuožmi vaikų teisių gynėja ir žmonos padlaižūnė. Ji labai protinga, dresuota, mėgsta dalyvauti miesto šventėse. Jos pozicijos tvirtos ir jai tikrai nereikia policijos pagalbos.

Linkiu sėkmės Panevėžio policijai. Malonu, kad randate laiko šunims.

Šunininkas Laimutis Vasilevičius

Komentarai

  • Rašinys gražiai sudėliotas.

  • Atstokite nuo žmonai padlaižaujančios Laputės!

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų