Skaistakalnio parko laukia atgimimas

Skaistakalnio parko laukia atgimimas

Keletą savaičių Panevėžio valdžia rengė gyventojų apklausą, kaip turėtų atrodyti Skaistakalnio parkas, o šį trečiadienį 17 valandą Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje bus pristatytos architektūrinės pasikeitimų idėjos.

Panevėžio savivaldybės Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė pripažino, kad siūlomų idėjų vis dar nematė, tačiau tikisi, kad bent viena jų atitiks miestiečių lūkesčius.

„Džiaugiuosi, kad mūsų pateiktas anketas užpildė daugiau nei 500 žmonių. Labai nustebau sužinojusi, kad viena dažniausių apsilankymo parke priežasčių – noras fotografuoti. Išanalizavus siūlymus, tapo aišku, kad panevėžiečiai Skaistakalnio parką norėtų matyti kaip susikaupimo, ramybės  ir šeimos poilsio vietą“,  – „Sekundei“ atskleidė  architektė.

D.Gasiūnienės teigimu, jeigu neiškils kliūčių, parko atnaujinimo darbai turėtų prasidėti 2018 metais, o baigti – 2019-aisiais. Tačiau iki tol teks nueiti dar ilgą kelią. Išrinkus geriausią idėją, jos laimėtojas per keletą mėnesių turės parengti techninį projektą.

Visgi, pasak skyriaus vedėjos, daugiausia laiko gali pareikalauti nagrinėti įvairius skundus, jų neretai gaunama dėl menkiausių smulkmenų.

Komentarai

  • parko sutvarkymas tai labai saunu o kaip panevezio mariu krantynes nuo mariu gatves puses kazin ar rastume dydesny siukslyna nei ten amzynas jaunymo ralis su auto po visus zolynus vysomis naktimis izgertuves kruvos siuksiu kurias vercia cia gyvenantis romai juk jie net konteineriu netury ir niekam tai neidomu net gamtinius reikalus atlieka prie telkinio krumuose kuriu cia niekas net nesiruosia iskirsti gal tegul cia ateina musu valdzio atstovai su seimomis pasivaikscioti su savo atzalomis pamatys kaip ju valdoma zeme atrodo zodziu grazu labai tik nepamirskit auliniu batu uzsideti nes dar iminsit i …….. ojuk tai musu miesto poilsio zona beja savyvadybe sia vieta priskyrus prie zaliosios miesto zonos. gal zurnalystai gali nors karta cia atvykti padaryti foto reportaza nes i musu rastus ponai valdzios atstovai nereguoja/ evaldasvaicieka@gmail.com/ mielai pabendrauciau.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų