Siuntimai pas gydytojus galios ilgiau

Siuntimai pas gydytojus galios ilgiau

Pasibaigus ekstremaliajai situacijai šalies gyventojai ir toliau turės daugiau laiko užsiregistruoti konsultacijai pas gydytojus specialistus.

Iš savo šeimos gydytojų gavę siuntimą konsultacijai pas gydytoją specialistą, užsiregistruoti konsultacijai galės ne per 30 dienų, kaip buvo iki ekstremaliosios situacijos, bet per 60 dienų.

Ekstremaliosios situacijos metu žmonėms tapo įprasta praktika turėti daugiau laiko užsiregistruoti gydytojo specialisto konsultacijai, todėl net ir atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl COVID-19, siuntimo galiojimo terminas paliekamas toks pats – 60 dienų.

Pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos privalės užtikrinti pacientų galimybes prisiskambinti į registratūrą, pasirinkti jam patogų registracijos pas gydytoją būdą.

Komentarai

  • Galėtų dar sutvarkyti ir registraciją pas ortodontus rajono poliklinikoje. Pirmadieniais registruoja, tačiau prisiskambinti neįmanoma. Kitomis dienomis prisiskambini, bet talonų nėra.

  • beda,kad kol sulauki eiles pas seimos gydytoja,po to eiles pas specialista praeina ilgas laikas ,o rezultate isgirsti,kad ,,jau per velu ka nors padaryti,reikejo anksciau,,.Anksciau buvo galima registruotis iskart,dar neturint siuntimo,bet zinant,kad jis bus.Taip sutaupydavom laiko.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų