I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

Šiukšlių kainos vėl pasikandžios

Šiukšlių kainos vėl pasikandžios

Ūgtelėjusias sąskaitas už šildymą jau mokančių panevėžiečių šįmet laukia dar viena jų pinigines paploninanti naujiena.

Jau šią savaitę miesto Taryba svarstys dėl atliekų tvarkymo naujų įkainių. Šįkart didžiausius pokyčius pajus klodavę milžiniškas sumas už šiukšles netgi jų neprikaupę, tačiau didžiules nenaudojamas patalpas turintys verslininkai. Jiems nebelieka keistos prievolės mokėti už atliekas pagal patalpų plotą. Nežymiai sumažės kainos pastovioji dalis ir gyventojams. Tačiau šita gera žinia nekompensuos kintamosios dalies augimo –Tarybai pritarus naujiems įkainiams, jau nuo gruodžio 1–osios atliekų išvežimas gerokai brangs.

Pagal naujuosius skaičiavimus, daugiabučių gyventojams komunalinių atliekų tvarkymo kainos pastovioji dalis mažėja trimis centais. Tokio simbolinio atpigimo panevėžiečiai nepajus, mat kainos kita, tai yra kintamoji, dalis šoktels 56 euro centais.

Prie didesnių kainų turės pratintis ir individualių namų gyventojai.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 24 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Komentarai

  • Pastatykite daugiau konteinerių TEKSTILEI rinkti. Išmetama daug vaikiškų rūbelių ,man nemalonu vaikščioti ir matyti mano paties išdraikytus rūbus. Tad prašome pastatykit.

  • Kainas didina o šiukšlynai prie konteinerių visose gatvėse !Ir kada nustosit imti pinigus iš uždvi vietas iš žmogaus ,nors dviejose vietose gyvent tuo pačiu metu negalima ir neįmanoma.pvz moki uz ten kur gyveni už 12 mėn ir moki už sodybą už12 mėn ,nors nuvažiuoji tik savaitgaliais ar dar rečiau.Apiplėšimas vidury baltos dienos.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų