G. Kartano nuotr.

„Širšė“ kviečia švęsti gyvenimą

„Širšė“ kviečia švęsti gyvenimą

„Gyvenimą reikia švęsti“ – tokiu šūkiu didžiausia Aukštaitijos regione dekoracijų ir šventinės atributikos įmonė „Širšė“ pasitinka savo 32-ąjį gimtadienį.

Pripildo grožio

Kas yra „Širšė“, žino turbūt kiekvienas panevėžietis.

Skambaus pavadinimo įmonė, įsikūrusi Ramygalos gatvėje, vadinamosiose Panevėžio bazėse, prieš daugiau kaip tris dešimtmečius veiklą pradėjo nuo nedidelio komiso ir išaugo iki savo srities lyderio.

Ir nereikia tuo stebėtis – originalių ir kokybiškų prekių už patrauklią kainą klientai čia atvyksta ne tik iš visos Aukštaitijos, bet ir kaimyninių šalių.

Kaip prisimena „Širšės“ savininkas Rimantas Kiela, per tris dešimtmečius būta visko – krizių, nuostolių ir praradimų, nesėkmingų sandorių, tačiau visuomet iš krizinių situacijų išlipdavo tik dar labiau sustiprėję.

„Versle visko tenka išgyventi. Praėję keleri metai taip pat nebuvo lengvi – pandemija, vėliau prasidėjęs karas Ukrainoje. Nors karas vyksta už tūkstančių kilometrų, jis paveikė visus – žmonės nebenorėjo nei švęsti, nei puošti savo namų. Bet gyvenimas vietoje nestovi. O mes esame tam, kad padėtume pripildyti gyvenimą grožio, jaukumo, spalvų ir džiaugsmo“, – sako R. Kiela.

Širšė – gražus paukštis

Neatsitiktinai ir įmonei verslininkas davė „Širšės“ vardą. R. Kiela su žmona, Panevėžyje žinoma floriste Rita Kieliene ieškojo pavadinimo, kuris būtų skambus, bet lietuviškas. Taip kilo mintis apie dūzgiantį sparnuotį.

Humoro jausmo nestokojantis įmonės savininkas dabar ant vizitinės kortelės užsirašęs „Širšė – gražus paukštis“.

„Kartą „Litexpo“ parodoje, kur pristatėme savo veiklą, vaikai pradėjo juoktis iš užrašo, kad verslininkas nežino, kas yra širšė. Mokytoja vaikams irgi pradėjo aiškinti, kad širšė – vabzdys. Bet kai juokais pradėjau pasakoti, kad gal mokytoja nežino naujausios informacijos, jog širšė dabar laikoma paukščiu, ši sutriko, nuraudo, susirinko vaikus ir išėjo. Tas šūkis įneša gerų emocijų ir į mūsų prekybą, ir veiklą. Nuolatiniai mūsų klientai jau žino, kad mes rimtai kalbėti nemokame“, – juokauja šmaikštumu garsėjantis R. Kiela.

Jau 32-ąjį gimtadienį švenčianti „Širšė“ savo klientams dovanoja 15 proc. nuolaidą visam asortimentui: nuo gimtadienio atributikos, suvenyrų iki interjero ar dekoro detalių. G. Kartano nuotr.

Dovanų lietus

Puikių emocijų dovanojanti „Širšė“ 32-ojo gimtadienio proga visam savo asortimentui taiko 15 proc. nuolaidą.

Ja pasinaudoti bus galima tris dienas – šį penktadienį, šeštadienį ir pirmadienį. O visą vasarį yra taikoma net 20 proc. nuolaida visiems vazonams, kad pavasarį būtų galima pasitikti dar jaukesniuose namuose.

„Nors gimtadienis mūsų, bet dovanos – mūsų klientams. Gimtadienį švęsime vasario 18-ąją, bet kad visi suspėtų pasinaudoti nuolaidomis, jas taikysime tris dienas, o gėlių vazonai visą vasario mėnesį – ypatingomis kainomis“, – vardijo R. Kiela.

Visų skoniui

Išsirinkti, kuo papuošti savo namus ar darbovietę, „Širšėje“ ras visi.

Čia pats didžiausias pasirinkimas pačių įvairiausių prekių floristams – nuo išskirtinių vazonų, vazų iki dirbtinių gėlių ir smulkmenų dekoravimui.

„Širšę“ jau atradę ne tik profesionalūs floristai, bet ir aistrą gėlėms jaučiantys mėgėjai.

Ieškantys originalių ir niekur nematytų dekoracijų irgi dažniausiai tokių aptinka „Širšėje“: įvairaus dydžio ir formų skulptūrėlės, dėžutės, tinkamos ir brangenybėms laikyti, ir pirmajam iškritusiam vaikučio dantukui saugoti, o kur dar įvairiausios žvakės ir žvakidės, solidžios ir kokybiškos verslo dovanos.

Neabejotinai „Širšėje“ – pats didžiausias asortimentas gimtadienio atributikos: nuo mažųjų pamėgtų animacinių filmų herojų vienkartinių stalo įrankių, popierinių girliandų, spalvotų, muzikinių ar negęstančių torto žvakučių iki spalvingų balionų ir švilpynių.

Čia puošmenų ras ir planuojantieji krikštynas ar vestuves. Smagių aksesuarų „Širšėje“ aptiks ir ieškantieji kažko išskirtinio, pikantiško mergvakariui ar bernvakariui.

„Iš pradžių dirbome tik kaip didmenininkai, bet pajutę, kad žmonėms įvairių prekių šventėms reikia ir mažesniais kiekiais, laukiame visų. Ne vieną dešimtmetį lankomės užsienyje ir Lietuvoje vykstančiose parodose, domimės rinkos naujovėmis, per tiek metų atsirinkome patikimus tiekėjus, todėl galime pasiūlyti itin platų prekių asortimentą, malonų aptarnavimą ir naudingų patarimų. Stengiamės, kad mūsų klientų šventės būtų stilingos, žaismingos, originalios“, – sako R. Kiela.

Galerija

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų