Sinoptikai: šiluma sugrįš, tačiau prireiks kantrybės

Sinoptikai: šiluma sugrįš, tačiau prireiks kantrybės

Po apniukusio ir vėjuoto šeštadienio, šiandien kelininkai įspėja vairuotojus būti atsargius dėl šlapios dangos – ji tokia daugelyje valstybinės reikšmės kelių.

Kol kas tik Vakarų ir Šiaurės vakarų Lietuvoje be kritulių – likusią šalies dalį skalauja lietus dėl sekmadienį per Lietuvą lėtai slenkančio atmosferos fronto.

Diena bus debesuota, po pietų šiek tiek pragiedrulių gali atsirasti tik pietrytiniuose šalies rajonuose.

Lis daug kur: šiaurės vakarinėje šalies pusėje vyraus vidutinio intensyvumo, pietrytinėje – nedidelis lietus.

Vėjas laikysis rytinių krypčių, 4–9 m/s. Diena bus ne tik niūri, bet ir vėsi – aukščiausia temperatūra sieks vos 5–10 laipsnių šilumos ir tik šalies pietryčiuose kai kur gali sušilti iki 12 laipsnių.

Panevėžyje termometrai rodys 6 laipsnius, lietus turėtų sustoti tik prieš pietus, bet ir tai trumpam.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prognozėmis, pirmadienį orus lems nedidelis pietinio ciklono slėnis.

Naktį vietomis, dieną daug trumpai palis. Tebepūs nestiprus rytinių krypčių vėjas. Temperatūra naktį nukris iki 2–7 laipsnių šilumos, pragiedrėjus dirvos paviršiuje vietomis tikėtinos silpnos šalnos iki 0–2 laipsnių šalčio. Dieną su saulės pagalba oras jau sušils iki 11–16 laipsnių.

Antradienį orai gerės, trumpai palis tik vietomis. Vėjas pūs iš šiaurės rytų, naktį vidutinio stiprumo, dieną – apysmarkis. Temperatūra naktį svyruos tarp 4–8 laipsnių šilumos, šalnų nenumatoma. Dieną termometrai pavėsyje rodys 12–17 laipsnių šilumos.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų