Sinoptikai: bent Velykos bus šiltos

Sinoptikai: bent Velykos bus šiltos

Artimiausiomis dienomis mūsų šalies orams įtakos labiausiai turės anticiklonas, kurio centras suksis ties Skandinavijos pusiasaliu.

Šiandien beveik visoje šalyje bus debesuota su pragiedruliais, praneša Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.  Laukiantiesiems kritulių teks nusivilti, nes jų ir vėl neprognozuojama.

Po vėsoko ryto Panevėžyje šils iki gana malonių 7–8 laipsnių, pūs daugiausia 4–5 m/s rytys su kiek stipresniais gūsiais.

Sekmadienio naktį debesų sluoksnis praretės, bus mažai debesuota ir sausa. Dvelks silpnas šiaurės rytų vėjas. Šiauriniuose rajonuose  – taip pat ir Panevėžyje – temperatūra svyruos apie 0. Tačiau paryčiais, tarp ketvirto ir šeštos valandos, ji greičiausiai nukris iki –1.

Įdienojus termometrų stulpeliai pamažu užkops iki 6–8 laipsnių, saulė rodysis vis dar pro debesis. Lietaus taip pat nenumatoma, vėjo kryptis ir stiprumas išliks panašūs, tik gūsiai taps šiek tiek galingesni.

Šiluma į šalį ims plūsti tik antradienį. Užtat per Velykas, prognozuojama, termometro stulpelis perkops 15 laipsnių ribą.

Pirmadienį vėsūs orai dar nesitrauks. Naktį laukiamas –1 laipsnis, dieną šils daugiausia iki 8 laipsnių, o vakare gali susirinkti ir lietaus debesys.

Antradienį jau per visą šalį praslinks krituliai, vyraus lietus, ir jiems besitraukiant, dieną į šiaurės rytinius rajonus jau pradės plūsti šiluma. Temperatūra Panevėžyje kils iki 10 laipsnių.

Nuo trečiadienio pavasaris Lietuvoje skleisis pilna jėga: bus saulėta ir labai šilta. Panevėžyje žadama vaiski giedra diena ir 16 laipsnių šilumos.

Tokios pat šiltos, sinoptikų teigimu, bus ir Velykos: jei gamta nepersigalvos, mėgausimės saule ir bent 15 laipsnių šiluma.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų