T. Markelevičiaus nuotr.

Šiluose girtutėlis vairuotojas vežiojo ne ką blaivesnius draugus

Šiluose girtutėlis vairuotojas vežiojo ne ką blaivesnius draugus

 

Girtutėlis Panevėžio rajono gyventojas savaitgalį ne tik pats sėdo prie vairo, bet ir vežiojo ne ką blaivesnius draugus.

Apie Šilų kaime važinėjantį galimai girto vyro vairuojamą „Volvo“ policijos pareigūnai pranešimo sulaukė šeštadienį, apie 16.40 val. Budėjęs policijos patrulių ekipažas skubiai išvažiavo į Šilus ir iš tiesų žvyrkelyje Šilai-Sodeliškis pastebėjo nurodytus požymius atitinkantį važiuojantį automobilį. Pareigūnams pradėjus stabdyti įtariamąjį, „Volvo 850“ pasuko į sodybą ir ten sustojo. Visgi vairuotojui sumėtyti pėdų nepasisekė – patrulių ekipažas nuo automobilio neatsiliko ir matė iš vairuotojo vietos išlipantį vyrą. Šiam nustatytas net 3,07 prom. girtumas. Kartu su 32-ejų girtu vairuotoju Šilų apylinkėse važinėjosi ir girta kompanija. Šiems teko kulniuoti namo pėsčiomis, o pavojų kelyje kėlęs vairuotojas atsidūrė areštinėje dviems paroms. Jis ne tik neteks vairuotojo pažymėjimo, bet ir neišvengs teismo.

„Volvo“ išvežtas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę.

Gali būti, kad girtas vyras prie vairo sėda nebe pirmą kartą. Policijos pareigūnai yra sulaukę ne vieno pranešimo, jog Šiluose nuolat „Volvo“ važinėjasi galimai neblaivus vairuotojas.

 

 

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų