P. Židonio nuotr.

Šiltas ruduo paskandino lapuose

Šiltas ruduo paskandino lapuose

Užsitęsęs gražus ruduo ir gyventojų įprotis bet kokias atliekas krauti bet kur komunalininkus lapkritį verčia prakaituoti. Nors šie teisinasi krūvas lapų renkantys ir savaitgaliais, jos, regis, ne tik ne mažėja, bet dargi auga.

Įmonės „Panevėžio specialus autotransportas“ Miesto tvarkymo skyriaus laikinasis vadovas Sigitas Vainauskas skaičiuoja, kad iš miesto viešųjų teritorijų šį rudenį jau išvežta apie 200 tonų žaliųjų atliekų.

Anot jo, vos išvežus vieną lapų krūvą, po pusvalandžio toje pačioje vietoje išauga nauja.

Ties Ukmergės ir Staniūnų gatvių sankirta žaliųjų atliekų konteineriai antradienį vežti dviem automobiliais ir net kelis kartus, bet šiukšlynas neatrodo sumažėjęs.

„Kol automobilis nuvažiuoja iki sąvartyno ir atgal, vėl atsiranda tokia pat krūva ar net didesnė. Žmonės atliekas veža autobusais, mikroautobusais, priekabomis ir verčia viską. Įtariu, kad čia labai dideli kiekiai žaliųjų atliekų patenka iš kolektyvinių sodų, rajono. Baisu, kas darosi ten. Sutvarkai ir rezultatas nulinis“, – sako S. Vainauskas.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 12 dienos (ketvirtadienio) „Sekundės“ laikraštyje. 

Galerija

Komentarai

  • Daubiabučių gyventojai didžiausius pinigus moka už šiukšlių vežimą. Patys šienauja ir valo plotus,kurie priklauso savivaldybei . Tai daugiabučio valytoja turi dar ir savivaldybės lapus išsivežti?Imat gerus pinigus-pastatykit stebėjimo kameras ir baigsis bardakas,kurį padaro privačių namų gyventojai.O beto nebėra žiemų-nereikia sniego valyti-tai tuos lapus patys po vieną galit surinkti.O gal labiau patinka,kai viskas padaryta,tik algą pasiimti?

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų