Silpnybė „Audi“ automobiliams vėl atvedė į teisiamųjų suolą

Silpnybė „Audi“ automobiliams vėl atvedė į teisiamųjų suolą

Mėgstantis važinėti svetimais „Audi“ markės automobiliais panevėžietis netrukus bus teisiamas dar už vieno jų vagystę bei pabėgimą iš policijos komisariato areštinės. Tiesa, ir vogta „Audi“, ir bėglio gyvenimu 25 metų vyras džiaugėsi labai trumpai.

Panevėžyje gyvenantis A. L. pastarąjį kartą už 11-kos automobilių vagystes buvo nuteistas 2016 metų pavasarį. Subendrinęs su anksčiau jam skirtomis bausmėmis, teismas jam skyrė galutinę 3 metų laisvės atėmimo bausmę.

Pernai kovą paleistas iš įkalinimo įstaigos, jaunas vyras ilgai laisvėje neužsibuvo. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šiemet, gegužės 19 dienos naktį, vieno Panevėžio daugiabučio namo kieme jis galimai pavogė 700 eurų vertės automobilį „Audi 80“. Svetimu automobiliu panevėžietis nuvažiavo į Kupiškio rajoną, kur buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Automobilio savininkai dar net nebuvo savo transporto priemonės pasigedę.

Ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroro Pauliaus Jasiukaičio prašymu gegužės 20 dieną teismas A. L. skyrė kardomąją priemonę – suėmimą, jis buvo išgabentas į Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Vos po trijų dienų A. L. iš areštinės paspruko. Suimtasis rytą pasiprašė areštinės pareigūnų išvedamas į pasivaikščiojimų kiemelį. Ten paliktas sugebėjo atsirakinti kiemelio duris, pralįsti pro 40 centimetrų aukščio tarpą tarp grotų ir grindų, perlipti 2,5 metrų aukščio tvorą ir patekti į kitą komisariato kiemą, o iš ten niekieno nekliudomas spruko savais keliais. Vis dėlto laisvėje bėglys praleido vos valandą – kriminalistai jį surado bute, kuriame panevėžietis gyveno iki sulaikymo.

Už automobilio vagystę Baudžiamasis kodeksas numato baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki 6 metų. Pabėgimas iš areštinės A. L. pridarė dar daugiau bėdų – už tai jam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų. Byla perduota nagrinėti Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmams.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų