„Sekundės“ nuotr.

Kaina ta pati – sąskaitos skirtingos

Kaina ta pati – sąskaitos skirtingos

Panevėžiečius pasiekusios pirmosios naujojo šildymo sezono sąskaitos atrodo grėsmingiau nei buvusios prieš metus. Šilumos tiekėja bendrovė „Panevėžio energija“ skaičiuoja, jog, lyginant su pernykščiu spaliu, šiųmetis daugiabučių šildymas brangesnis 14 proc.

Marijonų gatvės daugiabučio gyventoja Jadvyga Mieliauskienė už 43 kv. m buto šildymą visą spalį sumokėjo kone 27 eurus. Tinklų gatvės daugiabutyje gyvenantis Bronislovas Rimantas Skardžius neslėpė, jog šiųmetė spalio šildymo sąskaita privertė aiktelėti. Trijų kambarių, vos 46 kv. m, buto šildymas jam kainavo 54 eurus. O štai vienas Dariaus ir Girėno gatvės daugiabutis gali didžiuotis spalį gyvenęs šiltai ir pigiai – jame tipinio dviejų kambarių buto šildymas atsiėjo netgi mažiau nei 7 eurus.

O Smėlynės gatvės daugiabutyje vieno kambario bute gyvenanti pensininkė Svetlana K. nors mato, kad šildymas kainuoja brangiau, sako dėl to nepuolusi į paniką.

„Pinigai man jau tapo nebesvarbu, susimokėsiu tas didėjančias sąskaitas. Dabar dažnai prisimenu savo mirusio tėčio, kuriam teko dalyvauti tikrame kare, žodžius. Jis sakydavo: „Išgyvensim, nepražūsim, kad tik karo nebūtų“. Matydama televizijos laidose, kas darosi už Lietuvos sienos, ir aš sau tą patį kartoju, o dabar ir jums sakau tuos tėvo žodžius“, – kalbėjo senjorė.

Visą straipsnį skaitykite lapkričio 17 dienos (trečiadienio) „Sekundės“ laikraštyje.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų