„Sekundės“ nuotr.

Signatarė R. Juknevičienė traukiasi iš Signatarų klubo

Signatarė R. Juknevičienė traukiasi iš Signatarų klubo

Po iškilmingo Kovo 11-osios minėjimo Seime Nepriklausomybės Akto signatarė Rasa Juknevičienė paprašė išbraukti ją iš Signatarų klubo narių nuo šių metų kovo 11 dienos.

„Negaliu būti nare struktūros, kuri kalbėti klubo vardu deleguoja žmogų, nesuvokiantį laikmečio aplinkybių. Man labai apmaudu ir gėda už Zitos Šličytės kalbą, kuri visuomenėje gali būti suprasta kaip visų signatarų nuomonė. Ukrainos karo akivaizdoje yra sunkiai suvokiama, kaip galima spjaudytis tokia baisia neapykanta“, – pareiškė europarlamentarė.

Jos nuomone, atsakomybė dėl šio išpuolio per Kovo 11-osios minėjimą tenka Signatarų klubo vadovybei.

„Signataro vardas įpareigoja ir aš nenoriu, kad jis būtų tapatinamas su neapykanta, homofobija, skaldymu. Manau, kad dėl šio išpuolio per ypatingą Lietuvai ir visai Europai dieną atsakomybė tenka klubo vadovybei“, – savo pareiškime Signatarų klubo vadovei Birutei Valionytei teigia R. iJuknevičienė.

ELTA jau skelbė, iškilmingą Kovo 11-osios minėjimą Seime aptemdė incidentas, kai dalis jo dalyvių paliko posėdžių salę.

Taip kai kurie renginio dalyviai reiškė nepasitenkinimą dėl Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatės Zitos Šličytės kalbos, kuri aštriai kritikavo valdžią, nepagarbiai kalbėjo apie seksualines mažumas. Salę paliko kai kurie parlamentarai, Vyriausybės nariai ir signatarai.

„Ciniška ir įžūli Lietuvos homoseksualizacija turi ir be abejo turės ateityje neigiamas pasekmes visuomenės vienybei bei sutarimui“, – sakė AT deputatė.

Komentarai

 • Kiekvienam pagal supratimą ir poreikius… Kam signatarų klubas, kam pederastų…Laisvam laisvė…

 • boba iš ratų – ratams lengviau.

 • LabaI įdomu ar čia tik ponios Z.Šličytės tokia nenormali nuomonė, ar visų signatarų.

  • Konkrečiau apie „nenormali … ‘ ????

  • Kaip suprasti nenormali nuomone. Tai didžiosios daugumos žmonių nuomonė Lietuvoje. Dėkoju už drąsą ją išsakyti.

 • Atleiskite jai, nes ji nebe žino ką sako , nesuvokia pasikeitimų Tik nereikėtų tokių „proto bokštų “ leisti kalbėti viešai. Tegul šnekasi savo būrelyje.

  • Ką reiškia -nesuvokia pasikeitimų – ?

 • ačiū dievui, pagaliau

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (8)

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų