Sidabrinės plunksnos ženkleliai įteikti dešimtą kartą

Sidabrinės plunksnos ženkleliai įteikti dešimtą kartą

Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija puoselėja daug gražių tradicijų: smagiai švenčiamas mokyklos vardadienis, prasmingai minima Vasario 16-oji,  vėlyvą pavasarį už svarius mokslo pasiekimus įteikiamos Saulės statulėlės. Prasminga tradicija tapo ir kasmet rengiama apdovanojimų Sidabrine plunksna šventė.

Šis ženklelis įteikiamas 5–8 klasių mokiniams už žmogiškųjų vertybių puoselėjimą, aktyvią meninę, visuomeninę, sportinę veiklą mokykloje, mieste ar šalyje.

Jubiliejinėje Sidabrinių plunksnų įteikimo šventėje padėkos raštais buvo apdovanoti 5–8 kl. konkurso ,,Raštingiausias „Saulėtekio“ mokinys 2017“ nugalėtojai, puikiai parašę diktantą: Gabija Lalaitė, Viltė Stasiškytė, Austėja Šarlauskaitė, Ugnė Valatkevičiūtė,   Elada Žižiūnaitė, Neilas Motiekaitis, Evelina Vaitoškaitė, Austėja Lazickaitė, Augustė Visackaitė,  Beatričė Daugirdaitė,  Miglė Snicerytė, Akvilė Lipskytė, Gustė Tomkevičiūtė, Kristina Jarulytė, Mindaugas Petronis, Živilė Blinkevičiūtė, Miglė Buskauskaitė, Kotryna Adomaitytė,  Martyna Pažemytė, Kotryna Raščiūtė ir Akvilė Svidraitė. Nugalėtojams buvo skirtos ir dvi muzikinės dovanos – ansamblio „Sol La Si“ (vadovė – mokytoja Virginija Skukauskienė) atliekama daina ir pradinių klasių mokinių šokis (vadovė – mokytoja Agnė Šidlauskaitė).

6B ir 6C klasių mokiniai – mokyklinio renginio programos nariai (vadovė – mokytoja Rima Šarkanienė) – šventės svečiams sukūrė pamokamą vaidinimą pagal V. V. Landsbergio apsakymą „Gediminas ir keturi seneliai“. Berniukas, pasirodo, į namus įsileido ne keturis senelius, o tinginystę, poilsį, žioplumą ir išlepimą, todėl nebenorėjo nei su draugais žaisti, nei skaityti, nei kambario tvarkyti.

Gediminas „pagijo“ tik tada, kai atsikratė šių senelių – visų keturių blogybių. Na, o tie, kurie šventėje buvo apdovanoti Sidabrinės plunksnos ženkleliu, šių blogybių tikrai neturi, nes yra veiklūs, energingi, pareigingi, pilietiški, matomi ne tik mokykloje, mieste, bet ir šalyje.

Už šiuos nuopelnus net 15 Sidabrinių plunksnų šventiniame renginyje įteikta šiems 5–8 kl. mokiniams: Viltei Stasiškytei, Patrikui Savėnui, Matui Mickeliūnui, Mijai Budrevičiūtei, Beatričei Banevičiūtei, Beatričei Daugirdaitei, Ievai Pečiulytei, Irinijai Buzėnaitei, Austėjai Jurevičiūtei, Gabijai Matuzaitei, Živilei Blinkevičiūtei, Gabrielei Linkevičiūtei, Laurai Čižiūnaitei, Kristijonui Žemaičiui ir Martynai Pažemytei.

Labai džiaugiamės, didžiuojamės šiais vaikais ir tikimės, kad iš aktyvių, draugiškų, tolerantiškų, gerai besimokančių, atsakingų ir visuomeniškų mokinių užaugs puikūs gimnazistai.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų