Šeštadienis apskrityje: iš pradžių gėrė, tada mušėsi

Šeštadienis apskrityje: iš pradžių gėrė, tada mušėsi

Pirmoji savaitgalio diena kai kurių apskrities gyventojų namuose buvo itin nerami.

Pareigūnai, kaip ir kiekvieną savaitgalį, skaičiavo pranešimus apie smurtą artimoje aplinkoje. Daugeliu atvejų konfliktų dalyviai buvo neblaivūs.

Šeštadienio paryčiais, apie 4.30 val., panevėžietė policijai pranešė, kad prieš smurtavo vienuolika metų vyresnis neblaivus sugyventinis. Vyrą sulaikė pareigūnai – jam nustatytas 2,57 promilės girtumas.

Įdienojus, 13 val., kita Panevėžio gyventoja jau kreipėsi dėl vienuolika metų jaunesnio sugyventinio smurtavimo. Įtariamasis ieškomas apklausai.

Rokiškio rajono gyventojai po devyneriais metais vyresnio vyro smurto teko kreiptis į medikus. Jai diagnozuoti trijų šonkaulių lūžiai ir galvos sumušimas. Abu buvo neblaivūs. Nukentėjusiajai nustatytas 2,03 promilės, o jos vyrui – 2,71 promilės girtumas. Įtariamasis sulaikytas.

Neblaivi Pasvalio rajono gyventoja pakėlė ranką prieš savo dešimčia metų vyresnį sugyventinį. Abu buvo neblaivūs. Smurtautoja pripūtė 2,32 promilės, nukentėjusiajam nustatytas 1,98 promilės girtumas. Įtariamoji sulaikyta.

Prieš neblaivią ketveriais metais vyresnę sutuoktinę smurtavo ir neblaivus rokiškėnas. Moteriai nustatytas 3,17 promilės, o vyrui – 2,64 promilės girtumas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų